Suplování:   Pondělí 29.5.2017 (sudý týden)

datum výpisu: 29.5.2017 (8:11)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Kryslová Libuše (LEK)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Froňková Jana (LEK)

     

VSV

VSV

WAK

..

               

Hasil Jaroslav (LEK)

-

                           

Koutná Kamila (LEK)

-

SKM

-

WAK

URL

KON

JEM

-

-

-

-

-

-

-

-

Lhotáková Ivana (LEK)

 

-

-

                       

Lhotáková Ivana (AŠK)

             

-

-

           

Pokorná Marcela (LEK)

-

-

                         

Tomášková Zlata (LEK)

         

-

-

-

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Skramušská Martina

1.hod

supl. (KOK LEK)

AJ

5.B

(č.67)

dozor

Jelínek Michal

6.hod

supl. (KOK LEK)

AJ

8.B

(č.67)

dozor

Kočová Naděžda

5.hod

supl. (KOK LEK)

AJ

8.A

(č.67)

dozor

Urbanová Lucie

4.hod

supl. (KOK LEK)

AJ

8.C

(č.67)

za odpadlou

Všetula Vadim

3.hod

supl. (FRJ LEK)

ČJ

8.B

(č.81)

za odpadlou

 

4.hod

supl. (FRJ LEK)

D

8.B

(č.81)

za odpadlou

Walterová Kateřina

3.hod

supl. (KOK LEK)

AJ

6.C (AJ63)+

(č.67)

za odpadlou

 

5.hod

supl. (FRJ LEK)

ČJ

8.C

(č.81)

za odpadlou

Změny v rozvrzích tříd:

5.B

1.hod

AJ

 

(č.67)

supluje

Skramušská Martina

(KOK)

6.A

3.hod

AJ

AJ63

(č.67)

supluje

Walterová Kateřina

(KOK)

6.B

3.hod

AJ

AJ63

(č.67)

supluje

Walterová Kateřina

(KOK)

6.C

3.hod

AJ

AJ63

(č.67)

supluje

Walterová Kateřina

(KOK)

8.A

5.hod

AJ

 

(č.67)

supluje

Kočová Naděžda

(KOK)

8.B

3.hod

ČJ

 

(č.81)

supluje

Všetula Vadim

(FRJ)

 

4.hod

D

 

(č.81)

supluje

Všetula Vadim

(FRJ)

 

6.hod

AJ

 

(č.67)

supluje

Jelínek Michal

(KOK)

8.C

4.hod

AJ

 

(č.67)

supluje

Urbanová Lucie

(KOK)

 

5.hod

ČJ

 

(č.81)

supluje

Walterová Kateřina

(FRJ)

 

 

Suplování:   Úterý 30.5.2017 (sudý týden)

datum výpisu: 29.5.2017 (8:11)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Glaserová Kamila (LEK)

-

-

BAP

BAP

                     

Hasil Jaroslav (LEK)

-

SCHK

-

                       

Hasil Jaroslav (AŠK)

     

WAK

                     

Kratochvílová Petra (LEK)

           

KOK

               

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

č.72

Absc

                           

Změny v rozvrzích učitelů:

Bažo Pavel

2.hod

supl. (GLK LEK)

MJA

5.A

(č.77)

za odpadlou

 

3.hod

supl. (GLK LEK)

MJA

6.B

(č.77)

za odpadlou

Koutná Kamila

6.hod

supl. (KRP LEK)

VUVČ

7.B (VUVČ)+

(č.54)

za odpadlou

Schererová Karin

1.hod

supl. (HAS LEK)

ČaSP

8.B

(POC2)

dozor

Walterová Kateřina

3.hod

supl. (HAS AŠK)

ČaSP

8.A

(POC2)

za odpadlou

Změny v rozvrzích tříd:

5.A

2.hod

MJA

 

(č.77)

supluje

Bažo Pavel

(GLK)

6.A

6.hod

VUVČ

VUVČ

(č.54)

supluje

Koutná Kamila

(KRP)

6.B

3.hod

MJA

 

(č.77)

supluje

Bažo Pavel

(GLK)

 

6.hod

VUVČ

VUVČ

(č.54)

supluje

Koutná Kamila

(KRP)

6.C

6.hod

VUVČ

VUVČ

(č.54)

supluje

Koutná Kamila

(KRP)

7.A

6.hod

VUVČ

VUVČ

(č.54)

supluje

Koutná Kamila

(KRP)

7.B

6.hod

VUVČ

VUVČ

(č.54)

supluje

Koutná Kamila

(KRP)

8.A

3.hod

ČaSP

 

(POC2)

supluje

Walterová Kateřina

(HAS)

8.B

1.hod

ČaSP

 

(POC2)

supluje

Schererová Karin

(HAS)

 

 

Suplování:   Středa 31.5.2017 (sudý týden)

datum výpisu: 29.5.2017 (8:11)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

0.P

 

EX

EX

EX

EX

EX

                 

3.A

 

EX

EX

EX

EX

EX

                 

3.B

 

EX

EX

EX

EX

EX

                 

3.C

 

EX

EX

EX

EX

EX

                 

5.A

   

DIV

                       

5.B

   

DIV

                       

5.C

   

DIV

                       

8.B

     

DIV

                     

9.B

     

DIV

                     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Hebká Gabriela (AŠK)

   

..

                       

Skramušská Martina (AŠK)

   

..

                       

Janošová Ivana (AŠK)

     

..

         

-

-

       

Jelínek Michal (AŠK)

       

BAP

                   

Komůrková Stěpánka (AŠK)

 

..

..

..

..

..

                 

Kratochvílová Petra (AŠK)

   

..

                       

Papoušková Irena (DoA)

-

FRJ

-

JEM

HEG

GLK

SCHK

-

             

Raczová Oldřiška (AŠK)

 

..

..

..

..

..

                 

Rešová Alena (AŠK)

             

-

-

           

Rybák Milan (AŠK)

 

-

....

....

....

-

                 

Ryjáčková Miroslava (AŠK)

 

..

..

..

..

..

                 

Tomášková Zlata (AŠK)

 

-

-

-

-

-

                 

Vrtiška Jan (AŠK)

     

FRJ

                     

Vrabcová Lenka (AŠK)

 

..

..

..

..

..

                 

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

HUD

   

Absc

Absc

                     

KUCH

       

Absc

                   

Změny v rozvrzích učitelů:

Bažo Pavel

4.hod

supl. (JEM AŠK)

ČaSP

4.B

(č.63)

dozor

Froňková Jana

1.hod

supl. (PAI DoA)

8.C

(č.70)

dozor

 

3.hod

supl. (VRJ AŠK)

IKT

5.C

(POC)

dozor

Glaserová Kamila

5.hod

supl. (PAI DoA)

8.A

(č.70)

za odpadlou

Hebká Gabriela

4.hod

supl. (PAI DoA)

Vv

6.A

(č.54)

dozor

Jelínek Michal

3.hod

supl. (PAI DoA)

Vv

6.A

(č.54)

dozor

Koutná Kamila

3.hod

odpadá

AJ

8.B

 

Kulturní akce

Schererová Karin

6.hod

supl. (PAI DoA)

8.B

(č.70)

dozor

Walterová Kateřina

3.hod

změna

Hv

6.B

(č.70)

 

Změny v rozvrzích tříd:

0.P

skup xxxx: 1.- 5. hod Exkurze

3.A

1.- 5. hod Exkurze

3.B

1.- 5. hod Exkurze

3.C

1.- 5. hod Exkurze

4.B

4.hod

ČaSP

 

(č.63)

supluje

Bažo Pavel

(JEM)

5.A

2. hod Kulturní akce

5.B

2. hod Kulturní akce

5.C

3.hod

IKT

 

(POC)

supluje

Froňková Jana

(VRJ)

 

2. hod Kulturní akce

6.A

3.hod

Vv

 

(č.54)

supluje

Jelínek Michal

(PAI)

 

4.hod

Vv

 

(č.54)

supluje

Hebká Gabriela

(PAI)

6.B

3.hod

Hv

 

(č.70)

změna

Walterová Kateřina

 

8.A

5.hod

 

(č.70)

supluje

Glaserová Kamila

(PAI)

8.B

6.hod

 

(č.70)

supluje

Schererová Karin

(PAI)

 

3. hod Kulturní akce

8.C

1.hod

 

(č.70)

supluje

Froňková Jana

(PAI)

9.B

3. hod Kulturní akce

Pedagogický dohled u třídy:

0.P (xxxx), 1.- 5. hod - Komůrková Stěpánka

5.A, 2. hod - Hebká Gabriela

5.B, 2. hod - Kratochvílová Petra

5.C, 2. hod - Skramušská Martina

8.B, 3. hod - Vrtiška Jan

9.B, 3. hod - Janošová Ivana

 

 

Suplování:   Čtvrtek 1.6.2017 (sudý týden)

datum výpisu: 29.5.2017 (8:11)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

4.B

     

PL

PL

PL

PL

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Hasilová Dagmar (DoA)

     

WAK

KOK

..

-

               

Janošová Ivana (LEK)

         

NEA

-

-

-

           

Miklovičová Jana (LEK)

-

VSV

RYB

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Schejbalová Jana (LEK)

   

-

-

                     

Kaslová Jana (OČR)

           

-

-

-

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Koutná Kamila

4.hod

supl. (HAD DoA)

NJ

8.A

(č.72)

za odpadlou

Nekolová Anna

4.hod

odpadá

Hv

4.B

 

Plavání

 

5.hod

supl. (JAI LEK)

Fy

6.A

(č.86)

za odpadlou

Rybák Milan

2.hod

supl. (MIJ LEK)

ČJ

6.A

(č.63)

za odpadlou

Urbanová Lucie

3.hod

odpadá

AJ

4.B

 

Plavání

Všetula Vadim

1.hod

supl. (MIJ LEK)

ČJ

6.C

(č.63)

za odpadlou

Walterová Kateřina

3.hod

supl. (HAD DoA)

NJ

8.B

(č.72)

za odpadlou

Změny v rozvrzích tříd:

4.B

3.- 6. hod Plavání

6.A

2.hod

ČJ

 

(č.63)

supluje

Rybák Milan

(MIJ)

 

5.hod

Fy

 

(č.86)

supluje

Nekolová Anna

(JAI)

6.C

1.hod

ČJ

 

(č.63)

supluje

Všetula Vadim

(MIJ)

8.A

4.hod

NJ

 

(č.72)

supluje

Koutná Kamila

(HAD)

8.B

3.hod

NJ

 

(č.72)

supluje

Walterová Kateřina

(HAD)

Pedagogický dohled u třídy:

4.B, 3.- 6. hod - Hasilová Dagmar

 

 

Suplování:   Pátek 2.6.2017 (sudý týden)

datum výpisu: 29.5.2017 (8:11)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

0.P

 

                 

1.A

 

                 

1.B

 

                 

1.C

 

                 

2.A

 

                 

2.B

 

                 

3.A

 

                 

3.B

 

                 

3.C

 

                 

4.A

 

                 

4.B

 

                 

4.C

 

                 

5.A

 

                 

5.B

 

                 

5.C

 

                 

6.A

 

EX

EX

EX

EX

EX

EX

               

6.B

 

EX

EX

EX

EX

EX

EX

               

6.C

 

EX

EX

EX

EX

EX

EX

               

7.A

 

                 

7.B

 

                 

8.A

 

                 

8.B

 

                 

8.C

 

                 

9.A

 

                 

9.B

 

                 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Becková Martina (AŠK)

 

..

..

..

..

-

                 

Csesznoková Simona (AŠK)

             

-

-

           

Firmanová Lenka (AŠK)

 

..

-

-

-

-

                 

Froňková Jana (AŠK)

 

..

..

..

..

..

                 

Fuchsová Zuzana (AŠK)

 

..

..

..

..

....

                 

Glaserová Kamila (AŠK)

 

..

..

..

..

..

                 

Hasilová Dagmar (AŠK)

 

..

..

..

..

-

                 

Hebká Gabriela (AŠK)

 

..

..

-

..

..

                 

Skramušská Martina (AŠK)

 

..

-

..

..

-

                 

Hyková Václava (AŠK)

 

..

..

..

..

..

                 

Janatová Eva (AŠK)

 

..

..

..

..

....

                 

Janošová Ivana (AŠK)

 

..

..

..

-

..

                 

Jelínek Michal (AŠK)

 

..

..

-

-

..

                 

Kočová Naděžda (AŠK)

 

..

..

..

..

....

                 

Komůrková Stěpánka (AŠK)

 

..

..

..

..

....

                 

Krčmářová Romana (AŠK)

 

..

..

..

..

-

                 

Miklovičová Jana (AŠK)

 

..

..

..

..

-

-

               

Kratochvílová Petra (AŠK)

 

-

..

-

..

..

                 

Ondráčková Lucie (AŠK)

 

..

..

..

..

-

                 

Papoušková Irena (AŠK)

 

..

-

..

..

..

..

               

Raczová Oldřiška (AŠK)

 

..

..

..

..

-

                 

Ryjáčková Miroslava (AŠK)

 

..

..

..

-

-

                 

Schererová Karin (AŠK)

 

-

..

..

..

-

....

               

Urbanová Lucie (AŠK)

 

-

..

..

..

..

                 

Vrtiška Jan (AŠK)

 

..

-

-

-

..

....

               

Vrabcová Lenka (AŠK)

 

..

..

..

..

-

                 

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

HUD

             

Absc

Absc

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Bažo Pavel

5.hod

odpadá

ČaSP

6.C (Ku6C)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

ČaSP

6.C (Ku6C)

 

Exkurze

Vitvarová Marie

1.hod

odpadá

NJ

9.A (NJ92)

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

Hv

4.C

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

MJA

4.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

ČaJS

4.B

 

Akce školy

Glaserová Kamila

6.hod

odpadá

ČaSP

6.A (Tč6A)

 

Exkurze

Koutná Kamila

2.hod

odpadá

AJ

9.B (AJ91)+

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

7.B (AJ71)+

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

6.C (AJ63)+

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

AJ

8.A

 

Akce školy

Rybák Milan

1.hod

odpadá

Tv

4.B

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

ČaJS

5.C

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

ČaJS

5.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

Tv

4.C

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

Tv

4.A

 

Akce školy

Svobodová Libuše

3.hod

odpadá

MJA

9.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

MJA

8.A

 

Akce školy

Šolarová Dagmar

1.hod

odpadá

Ch

8.B

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

Ch

8.A

 

Akce školy

Všetula Vadim

3.hod

odpadá

Tv

5.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

Z

8.C

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

Tv

5.C

 

Akce školy

Walterová Kateřina

1.hod

odpadá

MJA

6.C

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

6.C

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

6.A

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

Hv

9.B

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

Ch

8.C

 

Akce školy

Změny v rozvrzích tříd:

0.P

skup xxxx: 1.- 5. hod Akce školy

1.A

1.- 5. hod Akce školy

1.B

1.- 5. hod Akce školy

1.C

1.- 5. hod Akce školy

2.A

1.- 5. hod Akce školy

2.B

1.- 5. hod Akce školy

3.A

1.- 5. hod Akce školy

3.B

1.- 5. hod Akce školy

3.C

1.- 5. hod Akce školy

4.A

1.- 5. hod Akce školy

4.B

1.- 5. hod Akce školy

4.C

1.- 5. hod Akce školy

5.A

1.- 5. hod Akce školy

5.B

1.- 5. hod Akce školy

5.C

1.- 5. hod Akce školy

6.A

1.- 6. hod Exkurze

6.B

1.- 6. hod Exkurze

6.C

1.- 6. hod Exkurze

7.A

1.- 5. hod Akce školy

7.B

1.- 5. hod Akce školy

8.A

1.- 5. hod Akce školy

8.B

1.- 5. hod Akce školy

8.C

1.- 5. hod Akce školy

9.A

1.- 5. hod Akce školy

9.B

1.- 5. hod Akce školy

Pedagogický dohled u třídy:

0.P (xxxx), 1.- 5. hod - Komůrková Stěpánka

1.A, 1.- 5. hod - Fuchsová Zuzana

1.B, 1.- 5. hod - Janatová Eva

1.C, 1.- 5. hod - Kočová Naděžda

2.A, 1.- 5. hod - Krčmářová Romana

2.B, 1.- 5. hod - Ondráčková Lucie

3.A, 1.- 5. hod - Ryjáčková Miroslava

3.B, 1.- 5. hod - Raczová Oldřiška

3.C, 1.- 5. hod - Vrabcová Lenka

4.A, 1.- 5. hod - Urbanová Lucie

4.B, 1.- 5. hod - Hasilová Dagmar

4.C, 1.- 5. hod - Hyková Václava

5.A, 1.- 5. hod - Hebká Gabriela

5.B, 1.- 5. hod - Kratochvílová Petra

5.C, 1.- 5. hod - Skramušská Martina

6.A, 1.- 6. hod - Miklovičová Jana

6.B, 1.- 6. hod - Papoušková Irena

6.C, 1.- 6. hod - Schererová Karin

7.A, 1.- 5. hod - Firmanová Lenka

7.B, 1.- 5. hod - Glaserová Kamila

8.A, 1.- 5. hod - Jelínek Michal

8.B, 1.- 5. hod - Vrtiška Jan

8.C, 1.- 5. hod - Froňková Jana

9.A, 1.- 5. hod - Becková Martina

9.B, 1.- 5. hod - Janošová Ivana

 

Zpracováno v systému Bakaláři