Přehled akcí: 2. pololetí 2016/17

 

Termín

Akce

Účastní se

 
1.2.
(St)
 

6:45- 7:45

rehab.

Kočová Naděžda

8:00-11:00

Okresní kolo olympiády v ČJ
- SVČ Most

Jakubková Petra
Suchomelová K. (9.B), Štorch A. (8.A)

8:00-11:45

ZŽS vycházka Matylda

2.A, 2.B
Krčmářová Romana (2.A), Ondráčková Lucie (2.B), Rybák Milan

10:05-11:45

lék.

Glaserová Kamila

14:00-16:00

lék.

Kaslová Jana

15:20-16:05

§

Jelínek Michal

 

N

Froňková Jana

 

OČR

Schererová Karin

 

OČR

Glaserová Kamila

 
2.2.
(Čt)
 

7:30-14:00

Zrušeno pořadatelem - Školní florbalová liga
- cca 11 děvčat.

Všetula Vadim

7:45-10:00

lék.

Kočová Naděžda

8:00- 9:40

Kuchyňky

4.A
Pokorná Marcela, Urbanová Lucie (4.A)

12:00-14:20

Plavání
12:50 - 14:20 Na obědy do školní jídelny bude chodit 12 žáků. 9.3.2017 - ukázková hodina pro rodiče 13:20

4.C
Hyková Václava (4.C)

12:50-16:05

lék.

Ondráčková Lucie

 

OČR

Glaserová Kamila

 

OČR

Schererová Karin

 

N

Froňková Jana

 
3.2.
(Pá)
 

 

POLOLETNÍ PRÁZDNINY
- pro žáky - ped. prac. čerpají ŘD či StV

 

 

N

Froňková Jana

 

OČR

Schererová Karin

 

OČR

Glaserová Kamila

 
4.2.
(So)
 

 

OČR

Glaserová Kamila

 
5.2.
(Ne)
 

 

OČR

Glaserová Kamila

 
6.2.
(Po)
 

6:45- 7:45

rehab.

Kočová Naděžda

8:30-10:30

lek.

Csesznoková Simona

14:00-15:00

Celoroční hra - - Ostrov pirátů - záchranná plavidla
- ŠD

Rešová Alena

 

N

Urbanová Lucie

 

OČR

Glaserová Kamila

 
7.2.
(Út)
 

7:10-10:50

Plavání

3.B
Raczová Oldřiška (3.B)

7:10- 7:50

Provozní porada všech pedagogických pracovníků.
30.05.2017 - řešitelé šablony - matematická gramotnost

č.72

8:30-10:30

lek.

Csesznoková Simona

 

N

Urbanová Lucie

 

ŘD

Svobodová Libuše

 

OČR

Glaserová Kamila

 
8.2.
(St)
 

6:45- 7:45

rehab.

Kočová Naděžda

8:00-11:45

ZŽS vycházka Hrabák

1.A, 1.B, 1.C
Fuchsová Zuzana (1.A), Janatová Eva (1.B), Kočová Naděžda (1.C), Rybák Milan

8:30-10:30

lek.

Csesznoková Simona

9:00-12:00

ILUSTRAČNÍ TESTY
prezence bude probíhat v čase od 08:20 do 08:50 - V budově A a v budově B podle zájmufausto

Bednaříková B. (9.B), Berkyová M. (9.A), Dvořáková H. (9.B), Faustová K. (9.B), Hofmanová B. (9.B), Charamzová M. (9.A), Laštůvka M. (9.B), Radicsová V. (9.A), Sládková K. (9.B), Sýkorová B. (9.B), Štěpánková T. (9.B)

 

N

Urbanová Lucie

 

PORTFÓLIA - odevzdat SVL

 

 

OČR

Glaserová Kamila

 
9.2.
(Čt)
 

8:00- 8:45

Vyhlášení výsledků přijímaček nanečisto
- na centrální chodbě

9.A, 9.B
Becková Martina, Froňková Jana, Skramušská Martina, Svobodová Libuše

8:30-10:30

lek.

Csesznoková Simona

9:00-12:30

PORADA ŘŠ
- MmM

Šolarová Dagmar

9:00-11:00

lék.

Schejbalová Jana

9:55-10:05

Kuchyňka - vaření
- příprava pokrmu v rámci ČaSP

5.C
Raczová Oldřiška

12:00-14:20

Plavání
12:50 - 14:20 Na obědy do školní jídelny bude chodit 12 žáků. 9.3.2017 - ukázková hodina pro rodiče 13:20

4.C
Hyková Václava (4.C)

13:40-15:15

Chemická olympiáda
školní kolo

Walterová Kateřina
č.83

 

OČR

Glaserová Kamila

 

N

Urbanová Lucie

 
10.2.
(Pá)
 

8:30-10:30

lek.

Csesznoková Simona

13:45-14:45

Družinka se hýbe TV

Lhotáková Ivana

16:30-18:00

Karneval
Hudebna

Lhotáková Ivana, Rešová Alena, Schejbalová Jana

 

N

Urbanová Lucie

 

OČR

Glaserová Kamila

 
11.2.
(So)
 

9:00-16:00

VTV turistika Fláje a Klíny

Jakubková Petra, Jelínek Michal

 
12.2.
(Ne)
 

 

 
13.2.
(Po)
 

6:45- 7:45

rehab.

Kočová Naděžda

8:00-13:35

Setkání školních metodiků prevence v Horním Jiřetíně
od 9:30 hod.

Kratochvílová Petra

8:30-10:30

rehab.

Csesznoková Simona

8:55- 9:40

Závislosti- MP p. Větrovec

9.A
Becková Martina (9.A)

8:55- 9:40

Bezpečné chování doma - MP p. Litto

5.C
Skramušská Martina (5.C)

9:00-11:00

PROJEKT: Veselé zoubky
ve 2.B a je určen pro 0.P,1.A, 1.B, 1.C.

0.P(xxxx), 1.A, 1.B, 1.C
Fuchsová Zuzana (1.A), Janatová Eva (1.B), Kočová Naděžda (1.C), Komůrková Stěpánka (0.P(xxxx))

9:00-11:00

lék.

Kaslová Jana

10:05-10:50

Bezpečné chování doma - MP. p. Litto

4.A
Urbanová Lucie (4.A)

10:05-10:50

Závislosti - MP. p. Větrovec

9.B
Janošová Ivana (9.B)

14:00-15:00

Celoroční hra - ŠD Pirátské hudební nástroje

Csesznoková Simona
HUD

 

náslech ZŠ Matějíčka
- náslech asistentek

Eštoková Alena

 

Projekt: ZELENINOVÝ TÝDEN
určen žákům 0.Pa prvních až pátých tříd a TUČ

 

 
14.2.
(Út)
 

7:10-10:50

Plavání

3.B
Raczová Oldřiška (3.B)

7:10- 7:50

Provozní porada všech pedagogických pracovníků.
30.05.2017 - řešitelé šablony - matematická gramotnost

č.72

8:00- 9:40

§

Glaserová Kamila

8:30-10:30

rehab.

Csesznoková Simona

9:00-11:00

V MŠ Albrechtická
s Adélkou

0.P(xxxx)
Komůrková Stěpánka (0.P(xxxx)), Tomášková Zlata

11:00-14:25

lék.

Schererová Karin

12:50-13:35

Beseda obou parlamentů
s psycholožkou

Svobodová Libuše

13:30-15:30

lék.

Kočová Naděžda

14:00-14:30

VK
L.Š. - Boháč, Matoušek, Berkyová, Monzer, Slapnička

Hasilová Dagmar, Hasil Jaroslav, Hyková Václava, Šolarová Dagmar

 

Projekt: ZELENINOVÝ TÝDEN
určen žákům 0.Pa prvních až pátých tříd a TUČ

 

 
15.2.
(St)
 

6:45- 7:45

rehab.

Kočová Naděžda

7:10-13:35

Školní liga - házená VOSY
- 15 žákyň

Schererová Karin

8:00-12:40

ZŽS vycházka Klíny - bobování

3.A, 3.B, 3.C
Raczová Oldřiška, Rybák Milan, Ryjáčková Miroslava, Vrabcová Lenka

8:00- 8:45

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE V NĚMECKÉ JAZYCE
SVČ Most

Jakubková Petra
Hofmanová B. (9.B)

8:30-10:30

rehab.

Csesznoková Simona

8:55- 9:40

Trestní odpovědnost dětí a mládeže - MP p. Větrovec

8.B
Vrtiška Jan (8.B)

8:55- 9:40

Bezpečné chování venku - MP p. Litto

4.B
Hasilová Dagmar (4.B)

10:05-10:50

Trestní odpovědnost dětí a mládeže - MP. p. Větrovec

8.C
Froňková Jana (8.C)

10:05-10:50

Bezpečné chování venku - MP. p. Litto

4.C
Hyková Václava (4.C)

10:05-11:45

Vaření

4.A
Pokorná Marcela, Urbanová Lucie (4.A)
KUCH

10:05-11:45

Karnevalový rej
- v Tvm - spolu se Zlatkou a Adélkou

0.P(xxxx)
Komůrková Stěpánka (0.P(xxxx))

12:00-13:45

lék.

Raczová Oldřiška

 

Portfólia VIM, MIJ a ONL - SVL

 

 

Projekt: ZELENINOVÝ TÝDEN
určen žákům 0.Pa prvních až pátých tříd a TUČ

 

 
16.2.
(Čt)
 

7:10-10:50

Plavání

3.C
Vrabcová Lenka (3.C)

8:00-14:25

OČR

Miklovičová Jana

8:30-10:30

rehab.

Csesznoková Simona

10:00-12:00

DR Most - PIPI DLOUHÁ PUNČOCHA
od 10:30 hod. 5.B + 5.C

5.B, 5.C
Skramušská Martina (5.C), Kratochvílová Petra (5.B)

12:00-14:20

Plavání
12:50 - 14:20 Na obědy do školní jídelny bude chodit 12 žáků. 9.3.2017 - ukázková hodina pro rodiče 13:20

4.C
Hyková Václava (4.C)

15:00-16:00

Školská rada
- ředitelna školy

Hasil Jaroslav, Jelínek Michal, Šolarová Dagmar

 

Projekt: ZELENINOVÝ TÝDEN
určen žákům 0.Pa prvních až pátých tříd a TUČ

 

 

KO dokumentace P.0 a 1. tříd - SVL
- podle domluvy

 

 

OČR

Koutná Kamila

 
17.2.
(Pá)
 

8:30-10:30

rehab.

Csesznoková Simona

 

KO dokumentace P.0 a 1. tříd - SVL
- podle domluvy

 

 

Projekt: ZELENINOVÝ TÝDEN
určen žákům 0.Pa prvních až pátých tříd a TUČ

 

 

OČR

Koutná Kamila

 
18.2.
(So)
 

 

OČR

Koutná Kamila

 
19.2.
(Ne)
 

 

OČR

Koutná Kamila

 
20.2.
(Po)
 

8:00- 9:40

§

Pluhařová Jana

8:55- 9:40

Závislosti - MP p. Větrovec

8.A
Jelínek Michal (8.A)

8:55- 9:40

Záškoláctví - MP p. Litto

5.A
Hebká Gabriela (5.A)

10:05-10:50

Šikana - MP. p. Větrovec

6.C
Schererová Karin (6.C)

10:05-10:50

Záškoláctví - MP. p. Litto

5.B
Kratochvílová Petra (5.B)

14:00-18:00

Bakaláře téma – Třídní kniha
- POČ 1 zde

Vrtiška Jan
POC

14:00-15:00

Celoroční hra - Ostrov pirátů- Ostrovní pirátské hry

Perglová Iveta

 

lék.
Burdychová

 

 

KO dokumentace 2.tříd. - SVL, podle domluvy

 

 
21.2.
(Út)
 

7:10-10:50

Plavání

3.B
Raczová Oldřiška (3.B)

7:10- 7:50

Provozní porada všech pedagogických pracovníků.
30.05.2017 - řešitelé šablony - matematická gramotnost

č.72

8:00- 8:30

Okresní kolo zeměpisné olympiády - SVČ Most.
- prezence: 8,00 - 8,30 hod.

Jakubková Petra
Podhorná K. (6.B), Skramušská P. (6.B), Suchomelová K. (9.B), Štorch A. (8.A), Štorch P. (7.A), Zuska J. (7.B)

8:00-12:40

Turistika směr Městská knihovna Most
- spolu se Zlatkou a Adélkou

0.P(xxxx)
Komůrková Stěpánka (0.P(xxxx)), Tomášková Zlata

9:00-11:00

MŠ Lidická
- Mgr. Svobodová a Mgr. Šolarová

1.B
Janatová Eva (1.B)

12:00-15:00

Gymnastický trojboj
dívky

Rybák Milan

12:45-15:30

lék.

Komůrková Stěpánka

 

KO dokumentace 2.tříd. - SVL, podle domluvy

 

 
22.2.
(St)
 

8:00-12:40

ZŽS vycházka Klíny - bobování

2.A, 2.B
Krčmářová Romana (2.A), Ondráčková Lucie (2.B), Rybák Milan

8:00-14:45

DVPP - Grafomotorický kurz

Komůrková Stěpánka

9:00-11:00

MŠ Albrechtická
15:30 - Mgr. Svobodová a Mgr. Šolarová - s rodiči

1.A
Fuchsová Zuzana (1.A)

12:00-15:00

Gymnastický trojboj
hoši

Všetula Vadim

12:30-13:30

lék.

Pokorná Marcela

 

KO dokumentace 2.tříd. - SVL, podle domluvy

 

 
23.2.
(Čt)
 

7:10-10:50

Plavání

3.C
Vrabcová Lenka (3.C)

7:10-13:35

Natura Magica Schola Humanitas Litvínov

Walterová Kateřina
Hofmanová B. (9.B), Laštůvka M. (9.B)

8:45-10:00

lék.

Lhotáková Ivana

8:55-12:40

Sběr - odvoz
-vybraní žácí 9.A,B

Jakubková Petra

9:00-11:00

MŠ Albrechtická (SVČ)
- Mgr. Svobodová a Mgr. Šolarová

1.C
Kočová Naděžda (1.C), Svobodová Libuše, Šolarová Dagmar

12:00-14:20

Plavání
12:50 - 14:20 Na obědy do školní jídelny bude chodit 12 žáků. 9.3.2017 - ukázková hodina pro rodiče 13:20

4.C
Hyková Václava (4.C)

18:00-21:00

STEZKA ODVAHY - ŠK a parlament

Bažo Pavel, Jakubková Petra, Lhotáková Ivana

 

ŘD

Urbanová Lucie

 

KO dokumentace 2.tříd. - SVL, podle domluvy

 

 
24.2.
(Pá)
 

10:05-11:45

DR Most - O TŘECH PŘADLENÁCH
- od 10:30 hod. 3

3.B, 4.A, 4.B
Hasilová Dagmar (4.B), Raczová Oldřiška (3.B), Urbanová Lucie (4.A)

14:00-15:00

ŠD - Dnes si vyberu sám LHI

Lhotáková Ivana

 

KO dokumentace 2.tříd. - SVL, podle domluvy

 

 
25.2.
(So)
 

 

 
26.2.
(Ne)
 

 

 
27.2.
(Po)
 

 

 
28.2.
(Út)
 

 

 
1.3.
(St)
 

 

 
2.3.
(Čt)
 

 

 
3.3.
(Pá)
 

 

 
4.3.
(So)
 

 

 
5.3.
(Ne)
 

 

 
6.3.
(Po)
 

14:00-15:00

Celoroční hra - Ostrov pokladů - Lov perel
- ŠH

Perglová Iveta

 

§

Vrtiška Jan

 

KO dopkumentace 4.třídy - celý týden SVL

 

 
7.3.
(Út)
 

7:10-10:50

Plavání

3.B
Raczová Oldřiška (3.B)

7:10- 7:50

Provozní porada všech pedagogických pracovníků.
30.05.2017 - řešitelé šablony - matematická gramotnost

č.72

8:00-10:00

lék.

Lhotáková Ivana

8:00-10:50

lék.

Glaserová Kamila

14:15-14:30

VK na úrovni ředitelky školy
M.H.

Hasil Jaroslav, Raczová Oldřiška, Šolarová Dagmar

16:00-17:00

Informační odpoledne v náhradním termínu
- ve středu 8.3.2017 od 16:00 hodin

Urbanová Lucie

16:00-17:00

INFORMAČNÍ ODPOLEDNE

 

 

ŘD

Svobodová Libuše

 
8.3.
(St)
 

8:00-12:40

ZŽS vycházka Klíny - bobování

1.A, 1.B, 1.C
Fuchsová Zuzana (1.A), Janatová Eva (1.B), Kočová Naděžda (1.C), Rybák Milan

9:00-10:30

Planetárium

4.A
Urbanová Lucie (4.A)

10:45-12:15

Planetárium

4.B
Hasilová Dagmar (4.B)

11:00-16:05

Přírodovědný Inspiromat 2017
Gymnázium Teplice

Janošová Ivana, Walterová Kateřina

12:30-18:00

BAKALÁŘ
Karlovy Vary - Školní matrika

Vrtiška Jan

12:50-14:25

lék.

Glaserová Kamila

16:00-17:30

Čajový dýchánek ve ŠK

Jakubková Petra

 

KO dopkumentace 4.třídy - celý týden SVL

 

 
9.3.
(Čt)
 

7:10-10:50

Plavání

3.C
Vrabcová Lenka (3.C)

8:00-12:40

OČR

Schererová Karin

8:45-11:00

Výstava do ZUŠ Moskevská

2.A
Krčmářová Romana (2.A)

8:55-12:40

Komise mládeže

Rybák Milan

12:00-14:20

Plavání
12:50 - 14:20 Na obědy do školní jídelny bude chodit 12 žáků. 9.3.2017 - ukázková hodina pro rodiče 13:20

4.C
Hyková Václava (4.C)

 

KO dopkumentace 4.třídy - celý týden SVL

 

 
10.3.
(Pá)
 

8:00- 9:40

PRVNÍ POMOC

6.A
Miklovičová Jana (6.A)

8:00- 9:40

lék.

Lhotáková Ivana

10:05-11:45

PRVNÍ POMOC

4.A
Urbanová Lucie (4.A)

11:00-14:25

lék.

Papoušková Irena

14:00-15:00

Pyžamová párty
- ČE + ZE ŠD 14.00 - 15.00

Lhotáková Ivana, Rešová Alena
HUD

 

KO dopkumentace 4.třídy - celý týden SVL

 

 

2.SLOHOVÉ PRÁCE z ČJ

 

 
11.3.
(So)
 

 

N

Papoušková Irena

 
12.3.
(Ne)
 

 

LVVZ - Háj pod Klínovcem
- třídy rozdělí TUČ MIJ a FRJ - zastupující TUČ - BEM - VSV, FIL - WAK, JEM - KOK

6.A, 8.C
Becková Martina, Firmanová Lenka, Jelínek Michal, Miklovičová Jana, Rybák Milan

 

N

Papoušková Irena

 
13.3.
(Po)
 

11:00-11:45

DEN JAZYKŮ - OA a SPgŠ Most, Valušková

9.A, 9.B
Koutná Kamila

11:00-13:00

§

Kaslová Jana

11:55-12:40

DEN JAZYKŮ - OA a SPgŠ Most, Valušková

8.A
Koutná Kamila

12:50-13:35

DEN JAZYKŮ - OA a SPgŠ Most, Valušková

8.B
Koutná Kamila

14:00-15:00

Celoroční hra - Námořnická show

Lhotáková Ivana
HUD

14:00-15:30

Školní kolo recitační soutěže
(2.-9. ročník)

Bažo Pavel, Skramušská Martina, Krčmářová Romana, Kratochvílová Petra

14:00-15:00

Celoroční hra - ŠD Námořnická pirátská show

Lhotáková Ivana
HUD

 

N

Papoušková Irena

 

KO dokumentace 5. a 6.třídy - SVL

 

 

LVVZ - Háj pod Klínovcem
- třídy rozdělí TUČ MIJ a FRJ - zastupující TUČ - BEM - VSV, FIL - WAK, JEM - KOK

6.A, 8.C
Becková Martina, Firmanová Lenka, Jelínek Michal, Miklovičová Jana, Rybák Milan

 

Uzavření školního hřiště - do odvolání

 

 

Nábory na 1.stupni - házená
Mgr.Schererová - informuje TUČ, nábor provedou trenéři DHK Baník Most

 

 

Slohové práce - odevzdat SVL

 

 
14.3.
(Út)
 

7:10-10:50

Plavání

3.B
Raczová Oldřiška (3.B)

7:10- 7:50

Provozní porada všech pedagogických pracovníků.
30.05.2017 - řešitelé šablony - matematická gramotnost

č.72

8:00-11:45

Školní liga - Sportovní hala v Mostě
- reprezentuje 15 žákyň.

Schererová Karin

10:45-12:15

Planetárium

5.A
Hebká Gabriela (5.A)

 

N

Papoušková Irena

 

KO dokumentace 5. a 6.třídy - SVL

 

 

LVVZ - Háj pod Klínovcem
- třídy rozdělí TUČ MIJ a FRJ - zastupující TUČ - BEM - VSV, FIL - WAK, JEM - KOK

6.A, 8.C
Becková Martina, Firmanová Lenka, Jelínek Michal, Miklovičová Jana, Rybák Milan

 

Uzavření školního hřiště - do odvolání

 

 

Nábory na 1.stupni - házená
Mgr.Schererová - informuje TUČ, nábor provedou trenéři DHK Baník Most

 

 
15.3.
(St)
 

8:00-15:15

DVPP PC Ústí nad Labem

Komůrková Stěpánka

8:00- 9:40

Jednání MmM OŠAK

Šolarová Dagmar

13:00-18:00

BAKALÁŘ
Ústí/Labem - Školní matrika

Vrtiška Jan

14:00-15:00

Konkurz - Den naruby
+ Handrychová

Jakubková Petra, Krčmářová Romana
sbor

14:00-15:00

DEN NARUBY - KONKURZ

 

 

N

Papoušková Irena

 

KO dokumentace 5. a 6.třídy - SVL

 

 

LVVZ - Háj pod Klínovcem
- třídy rozdělí TUČ MIJ a FRJ - zastupující TUČ - BEM - VSV, FIL - WAK, JEM - KOK

6.A, 8.C
Becková Martina, Firmanová Lenka, Jelínek Michal, Miklovičová Jana, Rybák Milan

 

Uzavření školního hřiště - do odvolání

 

 

Nábory na 1.stupni - házená
Mgr.Schererová - informuje TUČ, nábor provedou trenéři DHK Baník Most

 

 
16.3.
(Čt)
 

7:10-10:50

Plavání

3.C
Vrabcová Lenka (3.C)

9:00-11:00

DR - Tři čuníci nezbedníci

1.A, 1.B, 1.C
Fuchsová Zuzana (1.A), Janatová Eva (1.B), Kočová Naděžda (1.C)

10:05-11:45

ČaSP - kuchyňky

5.B
Kratochvílová Petra (5.B)

11:55-19:00

Muzikál Ferda Mravenec
Praha Hybernia

5.A, 5.B
Hebká Gabriela, Skramušská Martina, Kratochvílová Petra

 

N

Papoušková Irena

 

KO dokumentace 5. a 6.třídy - SVL

 

 

LVVZ - Háj pod Klínovcem
- třídy rozdělí TUČ MIJ a FRJ - zastupující TUČ - BEM - VSV, FIL - WAK, JEM - KOK

6.A, 8.C
Becková Martina, Firmanová Lenka, Jelínek Michal, Miklovičová Jana, Rybák Milan

 

Uzavření školního hřiště - do odvolání

 

 

Nábory na 1.stupni - házená
Mgr.Schererová - informuje TUČ, nábor provedou trenéři DHK Baník Most

 

 
17.3.
(Pá)
 

11:00-11:45

lék.

Schererová Karin

13:30-15:30

Návštěva SVČ - ČE a ZE ŠD
SVČ AIRHOCKEY

Lhotáková Ivana, Rešová Alena

 

N

Papoušková Irena

 

KO dokumentace 5. a 6.třídy - SVL

 

 

LVVZ - Háj pod Klínovcem
- třídy rozdělí TUČ MIJ a FRJ - zastupující TUČ - BEM - VSV, FIL - WAK, JEM - KOK

6.A, 8.C
Becková Martina, Firmanová Lenka, Jelínek Michal, Miklovičová Jana, Rybák Milan

 

Uzavření školního hřiště - do odvolání

 

 

Nábory na 1.stupni - házená
Mgr.Schererová - informuje TUČ, nábor provedou trenéři DHK Baník Most

 

 
18.3.
(So)
 

 

 
19.3.
(Ne)
 

 

 
20.3.
(Po)
 

9:30-10:45

MŠ Albrechtická- ve škole
- děti rozděleny do O.P, 2.B, 3.A + TUČ

Komůrková Stěpánka, Lhotáková Ivana, Ondráčková Lucie, Ryjáčková Miroslava

13:30-15:30

lék.

Vitvarová Marie

14:00-15:00

Celoroční hra - Pirátský ostrov - Hledání pokladu

Schejbalová Jana

 

20. března 2017 v 11:28 hodin - Jarní rovnodennost

 

 

KO Dokumentace 5. a 6.tříd - SVL

 

 
21.3.
(Út)
 

7:10-10:50

Plavání

3.B
Raczová Oldřiška (3.B)

7:10- 7:50

Provozní porada všech pedagogických pracovníků.
30.05.2017 - řešitelé šablony - matematická gramotnost

č.72

8:00-12:40

21.3. Turistika směr Ressl
- spolu se Zlatkou a Adélkou

0.P(xxxx)
Komůrková Stěpánka (0.P(xxxx)), Tomášková Zlata

10:30-12:30

DR - Pipi dlouhá punčocha

4.B
Hasilová Dagmar (4.B)

11:00-12:40

PRVNÍ POMOC

6.B
Papoušková Irena (6.B)

12:30-16:00

MmM - jednání

Šolarová Dagmar

14:15-14:45

VK na úrovni ŘŠ
J.T.

Hasil Jaroslav, Jelínek Michal, Svobodová Libuše

 

KO Dokumentace 5. a 6.tříd - SVL

 

 
22.3.
(St)
 

8:00-12:40

ZŽS vycházka - Klíny, bobování

4.A, 4.B, 4.C
Bažo Pavel (4.B), Hyková Václava (4.C), Rybák Milan, Urbanová Lucie (4.A)

8:55- 9:40

Dopravní značky - MP - P. Litto

2.A
Krčmářová Romana

8:55- 9:40

Bezpečné chování venku - MP - P. Větrovec

3.B
Raczová Oldřiška (3.B)

9:30-10:45

MŠ Albrechtická (SVČ) ve škole
děti rozděleny do 1.B, 1.C, 3.B + TUČ

Janatová Eva, Kočová Naděžda, Lhotáková Ivana, Raczová Oldřiška

10:05-10:50

Dopravní značky - MP - P. Litto

2.B
Ondráčková Lucie (2.B)

10:05-10:50

Bezpečné chování venku - MP - P. Větrovec

0.P(xxxx)
Komůrková Stěpánka (0.P(xxxx))

14:00-15:00

ŠD Dotyková párty
všechny vychovatelky

 

 

3. LP F, CH, PŘ - SVL

 

 

KO Dokumentace 5. a 6.tříd - SVL

 

 
23.3.
(Čt)
 

7:00- 9:00

lék.

Kočová Naděžda

7:10-10:50

Plavání

3.C
Vrabcová Lenka (3.C)

8:00-12:40

Dopravní hřiště
- psací potřeby, svačina, pití, přezůvky, vlastní přílba výhodou

4.C
Hyková Václava (4.C)

9:30-11:00

MŠ Lidická ve škole v 1.A, 2.A, 3.A

Fuchsová Zuzana, Krčmářová Romana, Lhotáková Ivana, Ryjáčková Miroslava

 

KO Dokumentace 5. a 6.tříd - SVL

 

 
24.3.
(Pá)
 

8:00-11:00

Vyšetření řečových dovedností SPC Měcholupy Mgr. Tvrzová -
Mgr. Tvrzová -učebna spec. ped. na 1.stupni.

 

8:00-12:40

Dopravní hřiště
- psací potřeby, svačina, pití, přezůvky, vlastní přílba výhodou

4.B
Hasilová Dagmar (4.B)

8:00-11:30

Kontrolní vyštření žáků pracovnicí SPC Měcholpy.

 

10:05-11:45

lék.

Koutná Kamila

14:00-15:00

Družinka se hýbe

Lhotáková Ivana
Tvm

 

KO Dokumentace 5. a 6.tříd - SVL

 

 
25.3.
(So)
 

9:00-16:00

VTV - Pátek u Loun
- a ŠK - ZMĚNA

Jakubková Petra, Jelínek Michal

 
26.3.
(Ne)
 

2:00- 3:00

LETNÍ ČAS - posun času o hodinu dopředu

 

 
27.3.
(Po)
 

7:10- 7:50

ŠKOLNÍ HŘIŠTĚ JE OPRAVENÉ
velké přestávky od 1.4.2017

 

8:00-12:40

Dopravní hřiště
- psací potřeby, svačina, pití, přezůvky, vlastní přílba výhodou

4.A
Urbanová Lucie (4.A)

8:55- 9:40

Bezpečné chování doma - MP - P. Litto

4.C
Hyková Václava (4.C)

8:55- 9:40

Šikana - MP - P. Větrovec

6.A
Miklovičová Jana (6.A)

9:00-11:00

lék.

Schejbalová Jana

9:00-11:00

DR - Kocour v botách
Zlatka+ Adélka, 50,-

2.A, 2.B
Krčmářová Romana (2.A), Ondráčková Lucie (2.B)

10:05-10:50

Bezpečné chování doma - MP - P. Litto

5.A

10:05-10:50

Šikana - MP - P. Větrovec

6.B
Papoušková Irena (6.B)

11:00-15:00

OČR - lék.

Miklovičová Jana

12:00-16:00

Jednání na MmM

Šolarová Dagmar

13:00-14:00

lék.

Vitvarová Marie

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Ostrov pokladů - Lávka
- hřiště

Lhotáková Ivana

 

KO dokumentace - 7.ročník, dle domluv SVL

 

 

OČR

Hebká Gabriela

 
28.3.
(Út)
 

7:10-10:50

Plavání

3.B
Raczová Oldřiška (3.B)

7:10-12:40

DEN UČITELŮ

 

7:10- 7:50

Provozní porada všech pedagogických pracovníků.
30.05.2017 - řešitelé šablony - matematická gramotnost

č.72

8:00-12:40

DEN NARUBY
- první stupeň 4 hodiny, pak oběd s TUČ - druhý stupeň 5 hodin, pak oběd s TUČ

9.A
Jakubková Petra

8:55-12:40

lék.

Janatová Eva

13:00-14:00

lék.

Vitvarová Marie

14:00-15:00

Celoroční hra Ostrov pokladů - Výroba truhlic
- všechny vychovatelky ŠD

 

 

KO dokumentace - 7.ročník, dle domluv SVL

 

 

OČR

Hebká Gabriela

 
29.3.
(St)
 

8:00-12:40

ZŽS turistika Špičák

3.A, 3.B, 3.C
Bažo Pavel (3.B), Ryjáčková Miroslava (3.A), Vrabcová Lenka (3.C)

8:00-12:30

SVČ - Okresní kolo přehlídky dětských recitátorů

Jakubková Petra
Faustová K. (9.B), Fürstová N. (5.C), Hofmanová B. (9.B), Kotlár B. (3.A), Kovárnická K. (3.B), Kuncová P. (6.B), Skramušská P. (6.B), Šebková B. (4.C)

8:55- 9:40

Kyberšikana - MP - P. Větrovec

4.A
Urbanová Lucie (4.A)

8:55- 9:40

Punťa - MP - P. Litto

5.B
Kratochvílová Petra (5.B)

9:00-11:00

lék.

Lhotáková Ivana

9:00-11:00

lék.

Schejbalová Jana

10:05-10:50

Záškoláctví- MP - P. Litto

5.C
Skramušská Martina (5.C)

10:05-12:40

Neuropedagogika

Vitvarová Marie

10:05-10:50

Kyberšikana - MP - P. Větrovec

4.B
Hasilová Dagmar (4.B)

11:30-12:30

DR - O dvanácti měsíčkách
50,-

0.P(xxxx)
Komůrková Stěpánka (0.P(xxxx))

13:00-14:00

lék.

Vitvarová Marie

15:30-17:30

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
- všechny vyhrazené prostory školy - 1. stupeň, vychovatelky, TOZ, PLJ, PAJ, prostory celé školy mimo druhého stupně

Lhotáková Ivana

 

KO dokumentace - 7.ročník, dle domluv SVL

 

 

OČR

Hebká Gabriela

 
30.3.
(Čt)
 

7:00- 7:45

lék.

Kočová Naděžda

7:10-10:50

Plavání

3.C
Vrabcová Lenka (3.C)

8:00-14:00

DVPP - asistent pedagoga

Pluhařová Jana, Kaslová Jana

8:00-15:00

Filmový festival Jeden svět v Ústí nad Labem

6.A, 8.C
Froňková Jana (8.C), Miklovičová Jana (6.A)

9:00-12:00

Regionální setkání MC LHI

Lhotáková Ivana

9:00-11:00

lék.

Schejbalová Jana

10:05-11:45

ČaSP - kuchyňky

5.B
Kratochvílová Petra (5.B)

13:00-14:00

lék.

Vitvarová Marie

15:00-16:00

lék.

Csesznoková Simona

17:00-23:00

DEN UCITELŮ - pro zaměstnance současné i důchodce i na MD
- SPORTOVKA MOST - od 18:00 Bowling - 3 dráhy

 

 

KO dokumentace - 7.ročník, dle domluv SVL

 

 

OČR

Hebká Gabriela

 
31.3.
(Pá)
 

9:00-11:00

lék.

Schejbalová Jana

13:00-14:00

lék.

Vitvarová Marie

14:00-15:00

Dnes si vyberu sám ŠD, ŠK, TV, Kuchyňky
Kuchyňky všechny vychovatelky

Tvm, KUCH

 

KO dokumentace - 7.ročník, dle domluv SVL

 

 

OČR

Hebká Gabriela

 
1.4.
(So)
 

 

 
2.4.
(Ne)
 

9:00-17:00

ŠPRTEC - 2. a 3.ligu
- tělocvična, Mgr. Jakub Hasil

 

 
3.4.
(Po)
 

7:10- 7:50

KO dokumentace 8.ročník - SVL
po dohodě

 

8:30- 9:00

lék.

Lhotáková Ivana

 
4.4.
(Út)
 

7:00- 7:30

lék.

Lhotáková Ivana

7:10- 7:50

Provozní porada všech pedagogických pracovníků.
30.05.2017 - řešitelé šablony - matematická gramotnost

č.72

7:10- 7:50

KO dokumentace 8.ročník - SVL
po dohodě

 

7:10-10:50

Plavání

3.B
Raczová Oldřiška (3.B)

8:00- 9:40

lék.

Glaserová Kamila

8:00- 8:30

Okresní kolo matematické olympiády v SVČ Most

Jakubková Petra
Doležal L. (8.C), Hrodek T. (6.B), Krasko L. (7.A), Lamová J. (8.C), Skramušská P. (6.B), Štorch A. (8.A), Štorch P. (7.A), Vlasák D. (7.B), Zuska J. (7.B)

8:00-10:50

lék.

Fuchsová Zuzana

10:00-11:15

Řešení dopravní situace - mezidomí
- OŠAK MmM - vedoucí odboru Ing. Brzek a komise

 

11:55-16:05

Volejbal - 14.ZŠ, dívky
- bude reprezentovat 10dívek

Schererová Karin

15:30-16:30

Informační schůzka s rodiči Vosiček a s trenérkou mládeže DHK Baník Most L.Mikulčík
s také trenérkou Vosiček K.Schererovou ve školní jídelně

Schererová Karin

16:00-17:00

INFORMAČNÍ ODPOLEDNE

 

16:00-17:00

Ukázková hodina

1.A, 1.B, 1.C
Fuchsová Zuzana (1.A), Janatová Eva (1.B), Kočová Naděžda (1.C)

 
5.4.
(St)
 

7:10-14:25

Závěrečné zkoušky

Jakubková Petra, Rešová Alena

7:10- 7:50

KO dokumentace 8.ročník - SVL
po dohodě

 

8:00- 8:30

lék.

Lhotáková Ivana

8:00-12:40

ZŽS TURISTIKA - Jezero Most, kostel

2.A, 2.B
Krčmářová Romana (2.A), Ondráčková Lucie (2.B), Rybák Milan

8:55- 9:40

Beseda s MP v Mostě - Kyberšikana.

6.C
Schererová Karin (6.C)

10:00-12:00

Příběh vody - slavnostní vyhlášení výsledků, pod záštitou pana primátora Jana Paparegy
ve velké zasedací místnosti Magistrátu města Most - ul. Radniční 1/2.

Lhotáková Ivana

10:05-12:40

ČaSP 4.A

KUCH

11:55-16:05

Volejbal - chlapci
- reprezentace 10 žáků 6.4. - finále

Všetula Vadim

12:50-13:35

lék.

Koutná Kamila

13:00-18:00

Bakalář

Vrtiška Jan

14:00-15:30

Ekologie
- MmM - odbor životního prostředí a mimořádných událostí - volitelný předmět ekologie

Janošová Ivana

 
6.4.
(Čt)
 

7:10-10:50

Plavání

3.C
Vrabcová Lenka (3.C)

8:00-11:45

Školní liga - Sportovní hala v Mostě
- reprezentuje 15 žákyň.

Schererová Karin

8:00- 8:30

lék.

Lhotáková Ivana

10:00-14:00

lék.

Miklovičová Jana

11:55-16:05

Volejbal - chlapci
- reprezentace 10 žáků 6.4. - finále

Všetula Vadim

14:00-16:00

lék.

Kočová Naděžda

 

ŘD

Svobodová Libuše

 
7.4.
(Pá)
 

7:10- 7:50

KO dokumentace 8.ročník - SVL
po dohodě

 

8:00- 8:30

lék.

Lhotáková Ivana

8:55-13:35

lék.
OČR

Bránišová Lenka

13:45-14:45

Družinka se hýbe

Lhotáková Ivana

 

stud.

Firmanová Lenka

 

ZÁPIS DĚTÍ K ZÁKLADNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ PRO ROK 2017/2018
pátek 7. dubna 2017 od 13 do 17 hodin sobota 8. dubna 2017 od 9 do 14 hodin

 

 
8.4.
(So)
 

 

ZÁPIS DĚTÍ K ZÁKLADNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ PRO ROK 2017/2018
pátek 7. dubna 2017 od 13 do 17 hodin sobota 8. dubna 2017 od 9 do 14 hodin

 

 
9.4.
(Ne)
 

 

 
10.4.
(Po)
 

7:00-15:00

DVPP - Moderní literatura pro děti a mládež

Froňková Jana

8:00- 8:30

lék.

Lhotáková Ivana

8:00-12:40

§

Schererová Karin

 

ŘD

Csesznoková Simona

 

KO dokumentace - 9.tříd - SVL
- podle domluvy

 

 
11.4.
(Út)
 

7:10-10:50

Plavání

3.B
Raczová Oldřiška (3.B)

7:10- 7:50

Provozní porada všech pedagogických pracovníků.
30.05.2017 - řešitelé šablony - matematická gramotnost

č.72

10:00-11:30

lék.

Lhotáková Ivana

10:05-11:45

Vaření - KUCH

3.C
Tomášková Zlata, Vrabcová Lenka
KUCH

15:10-15:45

lék.

Hasilová Dagmar, Hasil Jaroslav

 

NV

Jakubková Petra

 

ŘD

Csesznoková Simona

 

KO dokumentace - 9.tříd - SVL
- podle domluvy

 

 
12.4.
(St)
 

7:10-14:25

PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY NA SŠ
rozdělení žáků 9. tříd dne 19.4.2017: do 8.B - Estner, Kovárnický, Syková, Srb, Stružík + as.p. Pluhařová do 8.C - Třešňáková, Matouchová, Poláčková, Chudomelová, Klas, Peták, Horák, Číčel + as.p. Včelková

9.A, 9.B

8:00-12:40

ZŽS vycházka HRABÁK

4.A, 4.B, 4.C
Hasilová Dagmar (4.B), Hyková Václava (4.C), Rybák Milan, Urbanová Lucie (4.A)

9:00- 9:30

lék.

Lhotáková Ivana

10:05-11:45

Vaření - KUCH

3.A
Ryjáčková Miroslava, Tomášková Zlata
KUCH

12:00-16:00

VELIKONOČNÍ JARMARK - chodba ŠD
- ŠD, všechny vychovatelky

 

 

ŘD

Csesznoková Simona

 

KO dokumentace - 9.tříd - SVL
- podle domluvy

 

 

Napsat 3/4 PP z M

 

 
13.4.
(Čt)
 

8:00-16:00

Bohušovic nad Ohří - ŠD - výlet
- zábavní centrum Méďa

Lhotáková Ivana, Perglová Iveta, Schejbalová Jana

 

Práce domů - ped. prac.
- příprava podkladů pro 3/4 PR - tiskopisy u docházky - práce na šablonách - zapojená učitelé

 

 

Velikonoční prázdniny

 

 

ZELENÝ ČTVRTEK

 

 
14.4.
(Pá)
 

 

VELKÝ PÁTEK

 

 
15.4.
(So)
 

 

BÍLÁ SOBOTA

 

 
16.4.
(Ne)
 

 

VELIKONOČNÍ NEDĚLE

 

 
17.4.
(Po)
 

 

VELIKONOČNÍ PONDĚLÍ

 

 
18.4.
(Út)
 

7:10-10:50

Plavání

3.B
Raczová Oldřiška (3.B)

8:00-13:35

§

Schererová Karin

 

Podklady pro 3/4 PR TUČ

 

 

Praxe - A. Longauerová
- u VIM, TOZ, BRM, PAJ

 

 

ŘD

Nejedlá Lucie

 
19.4.
(St)
 

7:10-14:25

PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY NA SŠ
rozdělení žáků 9. tříd dne 19.4.2017: do 8.B - Estner, Kovárnický, Syková, Srb, Stružík + as.p. Pluhařová do 8.C - Třešňáková, Matouchová, Poláčková, Chudomelová, Klas, Peták, Horák, Číčel + as.p. Včelková

9.A, 9.B

8:00-12:40

ZŽS vycházka Hněvín, Širák

1.A, 1.B, 1.C
Fuchsová Zuzana (1.A), Janatová Eva (1.B), Kočová Naděžda (1.C), Rybák Milan

8:55-10:50

Vaření - KUCH

3.B
Raczová Oldřiška, Tomášková Zlata
KUCH

11:00-11:45

Kuchyňky - 4.B

Jelínek Michal
KUCH

14:00-15:00

Celoroční hra - Velikonoční ostrov - Na moře s knihou
ŠD, všechny vychovatelky

 

16:00-17:00

Školička před školou
- vždy od 16, 00 hod. do 17, 00 hod

 

 

Praxe - A. Longauerová
- u VIM, TOZ, BRM, PAJ

 

 
20.4.
(Čt)
 

7:10-10:50

Plavání

3.C
Vrabcová Lenka (3.C)

8:00- 9:40

lék.

Fuchsová Zuzana

9:30-12:00

Tajný deník Adriana Molea
Městské divadlo v Mostě - začátek v 10.00 hodin, vstupné 95,-Kč

6.B, 6.C, 8.C
Froňková Jana (8.C), Papoušková Irena (6.B), Schererová Karin (6.C)

10:05-11:45

Vaření - KUCH

2.B
Ondráčková Lucie, Tomášková Zlata
KUCH

14:15-16:00

3/4 PEDAGOGICKÁ RADA
- ve třídě PAI

 

 

Praxe - A. Longauerová
- u VIM, TOZ, BRM, PAJ

 

 
21.4.
(Pá)
 

8:00-14:30

NV

Rybák Milan

8:00-12:40

Porada ředitelů

Šolarová Dagmar

8:00-13:35

DEN ZEMĚ - vzhledem k počasí se uskuteční v náhraním termínu
- výuka podle rozvrhu

 

8:00-12:40

Den Země - AKCE PŘESUNUTA NA NÁHRADNÍ TERMÍN
- spolu se Zlatkou a Adélkou na Benediktu - 1. a 2. stupeň akce s třídním učitelem podle rozpisu - ostatní učitelé jako doprovod či záloha

0.P(xxxx), 1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
Becková Martina (9.A), Firmanová Lenka (7.A), Froňková Jana (8.C), Fuchsová Zuzana (1.A), Glaserová Kamila (7.B), Hasilová Dagmar (4.B), Hebká Gabriela (5.A), Skramušská Martina (5.C), Hyková Václava (4.C), Janatová Eva (1.B), Janošová Ivana (9.B), Jelínek Michal (8.A), Kočová Naděžda (1.C), Komůrková Stěpánka (0.P(xxxx)), Krčmářová Romana (2.A), Miklovičová Jana (6.A), Kratochvílová Petra (5.B), Ondráčková Lucie (2.B), Papoušková Irena (6.B), Raczová Oldřiška (3.B), Ryjáčková Miroslava (3.A), Schererová Karin (6.C), Urbanová Lucie (4.A), Vrtiška Jan (8.B), Vrabcová Lenka (3.C)

8:00-12:40

Podkrušnohorské technické muzeum

5.B, 5.C
Skramušská Martina (5.C), Kratochvílová Petra (5.B)

8:00-13:00

Exkurze Severočeské vodovody a kanalizace Most
- čistička odpadních vod pro + asistentky

8.C, 9.B
Froňková Jana (8.C), Janošová Ivana (9.B), Walterová Kateřina

9:00-11:00

DR - PINOCCHIO
cena 50,- Kč.

3.B
Raczová Oldřiška (3.B)

14:00-15:00

Dnes si vyberu sám ŠD
- všechny vychovatelky

 

 

Praxe - A. Longauerová
- u VIM, TOZ, BRM, PAJ

 

 

ŘD

Lhotáková Ivana

 
22.4.
(So)
 

 

 
23.4.
(Ne)
 

 

 
24.4.
(Po)
 

10:05-11:45

Vaření - KUCH

1.A
Fuchsová Zuzana (1.A), Tomášková Zlata
KUCH

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Velikonoční ostrov - Námořnický trojboj
- ŠH

Schejbalová Jana

17:30-18:30

Komunitní plán
- ŠK

Lhotáková Ivana

 

Praxe - A. Longauerová
- u VIM, TOZ, BRM, PAJ

 

 

KO dokumentace a TK - SVL

 

 

Sběrový týden
Po JAP, Út SCHJ, St LHI, Čt PEI, Pá CSS

 

 

Praxe UJEP - Bc. M. Girchiková
- cvičný pracovník: Mgr. M. Skramušská

 

 

Malování - kabinetů

 

 
25.4.
(Út)
 

7:10- 7:50

Provozní porada všech pedagogických pracovníků.
30.05.2017 - řešitelé šablony - matematická gramotnost

č.72

8:00-13:35

FOTBAL
reprezentace 12 hochů - 8. -9.tř.

Jelínek Michal

8:00-12:40

Turistika směr Děkanský kostel
- spolu se Zlatkou a Adélkou

0.P(xxxx)

8:00-16:00

Matematika pro život II - základní školy

Glaserová Kamila

9:30-10:00

lék.

Lhotáková Ivana

12:50-13:35

Kuchyňka - batikování
- užité výtvarný činnosti

Kratochvílová Petra

13:00-16:00

Vybíjená - oranizuje 15.ZŠ na hřišti
- 10 -12 žáků reprezentace - podle počasí - hřiště/obě TV Bc. P. Fekete - pomoc

Rybák Milan, Schererová Karin, Všetula Vadim
Tvv, Tvm

 

KO dokumentace a TK - SVL

 

 

Praxe - A. Longauerová
- u VIM, TOZ, BRM, PAJ

 

 

Sběrový týden
Po JAP, Út SCHJ, St LHI, Čt PEI, Pá CSS

 

 

Praxe UJEP - Bc. M. Girchiková
- cvičný pracovník: Mgr. M. Skramušská

 

 

Malování - kabinetů

 

 
26.4.
(St)
 

8:00-12:40

ZŽS vycházka - Bořeň a Letiště Most

3.A, 3.B, 3.C
Raczová Oldřiška, Rybák Milan, Ryjáčková Miroslava, Vrabcová Lenka

8:00-13:35

Motorické hry

Komůrková Stěpánka

8:55-10:50

Vaření - KUCH

1.C
Kočová Naděžda, Tomášková Zlata
KUCH

11:00-11:45

Kuchyňky - 4.B

Jelínek Michal
KUCH

11:55-13:35

xxx
zadá as.Kocourková

Froňková Jana

13:00-18:00

Bakalář

Vrtiška Jan

14:00-15:00

Závody autíček
- ŠD

Perglová Iveta, Schejbalová Jana

16:00-17:00

Školička před školou
- vždy od 16, 00 hod. do 17, 00 hod

 

 

Praxe - A. Longauerová
- u VIM, TOZ, BRM, PAJ

 

 

Odevzdat 3/4 PP z M - SVL

 

 

Sběrový týden
Po JAP, Út SCHJ, St LHI, Čt PEI, Pá CSS

 

 

Praxe UJEP - Bc. M. Girchiková
- cvičný pracovník: Mgr. M. Skramušská

 

 
27.4.
(Čt)
 

7:10-10:50

Plavání

3.C
Vrabcová Lenka (3.C)

8:00-13:35

NV

Raczová Oldřiška

9:00-14:00

Štafetový pohár
- 8 + 8 hochů a dívek

Rybák Milan, Schererová Karin

10:00-10:15

Podklady pro výplatu
- Hasil

 

 

Praxe - A. Longauerová
- u VIM, TOZ, BRM, PAJ

 

 

Sběrový týden
Po JAP, Út SCHJ, St LHI, Čt PEI, Pá CSS

 

 

Praxe UJEP - Bc. M. Girchiková
- cvičný pracovník: Mgr. M. Skramušská

 

 

OČR - BUR

 

 
28.4.
(Pá)
 

7:10- 7:50

lék.

Vitvarová Marie

8:00-11:45

Čarodějnický rej
- 1. - 2. hod. v kuchyňkách - spolu se Zlatkou a Adélkou

0.P(xxxx)
Komůrková Stěpánka (0.P(xxxx))

14:00-16:00

Čarodějnické hrátky
- ŠH

Perglová Iveta

 

Praxe - A. Longauerová
- u VIM, TOZ, BRM, PAJ

 

 

Sběrový týden
Po JAP, Út SCHJ, St LHI, Čt PEI, Pá CSS

 

 

Praxe UJEP - Bc. M. Girchiková
- cvičný pracovník: Mgr. M. Skramušská

 

 

Odeslat nejlepší žáky

Becková Martina, Janošová Ivana, Svobodová Libuše

 

OČR

Walterová Kateřina

 
29.4.
(So)
 

7:10-13:35

Práce - sklad a kabinet ŠK a ŠD

Lhotáková Ivana

7:45-16:00

Volitelná turistika Libochovice - Házmburk - Třebenice
- přírodovědná praktika

Glaserová Kamila, Jakubková Petra, Jelínek Michal

 
30.4.
(Ne)
 

 

 
1.5.
(Po)
 

 

SVÁTEK PRÁCE - státní svátek

 

 
2.5.
(Út)
 

7:10- 7:50

Provozní porada všech pedagogických pracovníků.
30.05.2017 - řešitelé šablony - matematická gramotnost

č.72

7:10- 8:45

lék.

Glaserová Kamila

7:10- 7:50

lék.

Vitvarová Marie

8:00-11:45

stud.
Kryslová, Kocourková

 

8:00-14:25

lékař OČ

Miklovičová Jana

8:00-12:40

Mladý zdravotník
Šibeník, ČČK

Papoušková Irena
Glaser T. (8.A), Laštůvka M. (9.B), Podhorná K. (6.B), Skramušská P. (6.B), Štorch A. (8.A)

8:55-10:50

Vaření - KUCH

3.B
Raczová Oldřiška, Tomášková Zlata
KUCH

16:00-17:00

INFORMAČNÍ ODPOLEDNE

 

 

Praxe - A. Longauerová
- u VIM, TOZ, BRM, PAJ

 

 

Burdychová Radka

 

OČR

Walterová Kateřina

 

OČR

Burdychová Radka

 

Praxe UJEP - Bc. M. Girchiková
- cvičný pracovník: Mgr. M. Skramušská

 

 
3.5.
(St)
 

8:00-12:40

ZŽS vycházka - Zlatník

4.A, 4.B, 4.C
Hasilová Dagmar (4.B), Hyková Václava (4.C), Rybák Milan, Urbanová Lucie (4.A)

8:00-10:50

lék.

Bažo Pavel

8:55-10:50

Vaření - KUCH

1.B
Janatová Eva, Tomášková Zlata
KUCH

10:00-13:00

MAP - Neformální vzdělávání
MmM– místnost 201 - Ivana Lhotáková nebo někoho určí

Lhotáková Ivana

11:00-11:45

Kuchyňky - 4.B

Jelínek Michal
KUCH

12:50-14:25

lék.

Glaserová Kamila

14:00-15:00

ŠD - Dárky pro maminku
- všechny vychovatelky

 

14:00-16:30

MAP - Inkluze na ZŠ a MŠ
MmM - místnost 201

Janatová Eva

16:00-17:00

Školička před školou
- vždy od 16, 00 hod. do 17, 00 hod

 

 

Praxe - A. Longauerová
- u VIM, TOZ, BRM, PAJ

 

 

Burdychová Radka

 

OČR

Walterová Kateřina

 

OČR

Burdychová Radka

 

Praxe UJEP - Bc. M. Girchiková
- cvičný pracovník: Mgr. M. Skramušská

 

 
4.5.
(Čt)
 

7:10-10:50

Plavání

3.C
Vrabcová Lenka (3.C)

7:10- 7:50

lék.

Vitvarová Marie

7:30- 8:30

lék.

Lhotáková Ivana

8:00-11:00

lék.

Kaslová Jana

8:45-10:45

|Mgr. Pavlíková - SPC Cghomutov

Tomášková Zlata

13:30-16:30

MAP - Matematická gramotnost
MmM - místnost 201

Becková Martina

 

Praxe - A. Longauerová
- u VIM, TOZ, BRM, PAJ

 

 

Burdychová Radka

 

OČR

Walterová Kateřina

 

OČR

Burdychová Radka

 

Praxe UJEP - Bc. M. Girchiková
- cvičný pracovník: Mgr. M. Skramušská

 

 
5.5.
(Pá)
 

7:10-14:25

Branný den
- asistentky - Srb, Číčel, pokud pojedou). Cena cca 150,- Kč - (vstupné a doprava)

9.A, 9.B
Becková Martina (9.A), Janošová Ivana (9.B)

8:00-10:50

lék.

Papoušková Irena

11:55-13:35

lék.

Bránišová Lenka

 

Praxe - A. Longauerová
- u VIM, TOZ, BRM, PAJ

 

 

Burdychová Radka

 

OČR

Walterová Kateřina

 

OČR

Burdychová Radka

 

ŘD

Pluhařová Jana

 

Praxe UJEP - Bc. M. Girchiková
- cvičný pracovník: Mgr. M. Skramušská

 

 
6.5.
(So)
 

 

OČR

Burdychová Radka

 

OČR

Walterová Kateřina

 

Burdychová Radka

 
7.5.
(Ne)
 

 

OČR

Burdychová Radka

 

OČR

Walterová Kateřina

 

Burdychová Radka

 
8.5.
(Po)
 

 

DEN VÍTĚZSTVÍ - státní svátek

 

 

OČR

Burdychová Radka

 

OČR

Walterová Kateřina

 

Burdychová Radka

 
9.5.
(Út)
 

7:10- 7:50

Provozní porada všech pedagogických pracovníků.
30.05.2017 - řešitelé šablony - matematická gramotnost

č.72

7:10- 7:50

lék.

Vitvarová Marie

8:00-12:40

Turistika
Pohádkový les a geocaching.

6.A
Miklovičová Jana (6.A)

8:55-12:40

Městské divadlo v Mostě - divadelní představení Postřižiny
- Vstupné 80,-Kč, délka představení 135 minut

8.B
Vrtiška Jan (8.B)

13:30-16:30

MAP - Čtenářská gramotnost
MmMt – místnost 201

Froňková Jana

 

stud.

Jelínek Michal, Walterová Kateřina

 

Burdychová Radka

 

OČR

Walterová Kateřina

 

OČR

Burdychová Radka

 

Praxe UJEP - Bc. M. Girchiková
- cvičný pracovník: Mgr. M. Skramušská

 

 

Glaserová Kamila

 

Praxe P.O - E.Pivničková
- Š. Komůrková, DiS.

 

 
10.5.
(St)
 

8:00- 9:00

lék.

Lhotáková Ivana

8:00- 9:40

TESTOVÁNÍ AJ

9.A
Schererová Karin (9.A), Vrtiška Jan
POC2, POC

8:00-12:40

ZŽS vycházka - Meziboří

2.A, 2.B
Krčmářová Romana (2.A), Ondráčková Lucie (2.B), Rybák Milan

10:05-11:45

TESTOVÁNÍ AJ

9.B
Koutná Kamila, Vrtiška Jan
POC2, POC

11:00-11:45

Kuchyňky - 4.B

Jelínek Michal
KUCH

13:30-15:30

Den Evropy
- SVČ - všechny vychovatelky

 

14:00-16:30

MAP - Ředitelé a zřizovatelé ZŠ
MmM – místnost 101a -

Šolarová Dagmar

 

Burdychová Radka

 

Praxe UJEP - Bc. M. Girchiková
- cvičný pracovník: Mgr. M. Skramušská

 

 

Glaserová Kamila

 

Praxe P.O - E.Pivničková
- Š. Komůrková, DiS.

 

 
11.5.
(Čt)
 

8:00-13:00

NEKONÁ SE - Turnaj školní ligy - házená
Zrušeno pořadatelem.

Schererová Karin

8:00- 9:40

TESTOVÁNÍ ČJ

9.B
Skramušská Martina (9.B), Vrtiška Jan
POC2, POC

10:05-11:45

TESTOVÁNÍ ČJ

9.A
Skramušská Martina (9.A), Vrtiška Jan
POC2, POC

10:05-12:40

DR - KDYŽ JDE KŮZLE OTEVŘÍT
- od 10:30 hod, cena 50,- Kč

1.A, 1.B, 1.C
Fuchsová Zuzana (1.A), Janatová Eva (1.B), Kočová Naděžda (1.C)

12:50-13:35

Beseda s ředitelkou školy s parlamenty

Svobodová Libuše, Šolarová Dagmar
č.48

13:40-15:15

PŘP - Benedikt
- měření půdního pH v praxi a ovlivnění pH blízkého zdroje vody

9.A(PřP), 9.B(PřP)
Walterová Kateřina

 

Burdychová Radka

 

Praxe UJEP - Bc. M. Girchiková
- cvičný pracovník: Mgr. M. Skramušská

 

 

Glaserová Kamila

 

Praxe P.O - E.Pivničková
- Š. Komůrková, DiS.

 

 
12.5.
(Pá)
 

8:00- 9:40

TESTOVÁNÍ - globální rizika

9.B
Becková Martina (9.B), Vrtiška Jan
POC2, POC

8:00-10:00

lék.

Lhotáková Ivana

10:05-11:45

TESTOVÁNÍ - globální rizika

9.A
Becková Martina (9.A), Vrtiška Jan
POC2, POC

 

Burdychová Radka

 

Praxe UJEP - Bc. M. Girchiková
- cvičný pracovník: Mgr. M. Skramušská

 

 

Glaserová Kamila

 

Praxe P.O - E.Pivničková
- Š. Komůrková, DiS.

 

 
13.5.
(So)
 

 

Glaserová Kamila

 

Burdychová Radka

 
14.5.
(Ne)
 

15:00-18:00

Květen pro veřejnost Benedikt

Csesznoková Simona, Lhotáková Ivana, Perglová Iveta, Rešová Alena

 

Glaserová Kamila

 

Burdychová Radka

 
15.5.
(Po)
 

8:00- 9:00

lék.

Lhotáková Ivana

9:00-14:00

Současné zkušenosti se zajištěním podpory ve vzdělávání žáků se SVP
- ZŠ a SŠ Most J. Palacha

Vitvarová Marie, Miklovičová Jana

13:00-16:30

Netradiční pomůcky v hodinách Českého jazyka a matematiky
- na 7. ZŠ, Most

Froňková Jana, Hebká Gabriela, Krčmářová Romana, Raczová Oldřiška, Ryjáčková Miroslava, Urbanová Lucie

14:00-15:00

Kouzelník v ŠD

Lhotáková Ivana
HUD

14:00-17:30

Bakalář - zde

Vrtiška Jan
POC

15:00-16:00

ŠPRTEC - kroužek
- končí již v 16:00, supl. JAP

Jakubková Petra

 

Praxe SPgŠ Most - zelená ŠD
K. Nováková

 

 

Bránišová Lenka

 

Praxe P.O - E.Pivničková
- Š. Komůrková, DiS.

 

 
16.5.
(Út)
 

7:10- 7:50

Provozní porada všech pedagogických pracovníků.
30.05.2017 - řešitelé šablony - matematická gramotnost

č.72

8:00- 9:00

lék.

Lhotáková Ivana

8:00-11:45

Náslech

Kocourková Olga, Kryslová Libuše

8:00-15:15

Krajské finále štafetového poháru
- 8 dívek a 8 hochů

Rybák Milan, Schererová Karin

 

Bránišová Lenka

 

Praxe SPgŠ Most - zelená ŠD
K. Nováková

 

 

Praxe P.O - E.Pivničková
- Š. Komůrková, DiS.

 

 
17.5.
(St)
 

7:10- 8:45

lék.

Urbanová Lucie

7:10-10:50

lék.

Pluhařová Jana

8:00-11:45

ZŽS TV vycházka - RESSL

1.A, 1.B, 1.C
Fuchsová Zuzana (1.A), Janatová Eva (1.B), Kočová Naděžda (1.C), Rybák Milan

8:00- 9:00

lék.

Lhotáková Ivana

8:00- 8:30

Okresního kolo matematické soutěže PYTHAGORIÁDA 40. ročník 2016/2017
Středisko volného času, Most, Albrechtická 414, Most

Jakubková Petra
Alferi K. (6.B), Doležal L. (8.C), Entlichová A. (5.C), Frolík D. (5.A), Hrodek T. (6.B), Krásná K. (8.B), Krausová J. (6.B), Novotná A. (5.C), Piešťanský E. (5.C), Podhorná K. (6.B), Štorch A. (8.A), Štorch P. (7.A), Vlasák D. (7.B), Zuska J. (7.B)

8:45-14:30

Kyberkrimunalita
- Cascade,

Kratochvílová Petra

11:00-11:45

Kuchyňky - 4.B

Jelínek Michal
KUCH

13:40-14:25

lék.

Bažo Pavel

 

Praxe SPgŠ Most - zelená ŠD
K. Nováková

 

 

Bránišová Lenka

 

Praxe P.O - E.Pivničková
- Š. Komůrková, DiS.

 

 
18.5.
(Čt)
 

7:10- 8:45

lék.

Kocourková Olga

11:55-14:25

lék.

Ondráčková Lucie

12:50-16:55

Převzetí ceny města Litvínov

Všetula Vadim

 

Bránišová Lenka

 

Praxe SPgŠ Most - zelená ŠD
K. Nováková

 

 

Praxe P.O - E.Pivničková
- Š. Komůrková, DiS.

 

 
19.5.
(Pá)
 

8:00-13:35

Den Země
- náhradní termín za 21.04.2017, bylo zrušeno kvůli počasí

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
Becková Martina (9.A), Firmanová Lenka (7.A), Froňková Jana (8.C), Glaserová Kamila (7.B), Janošová Ivana (9.B), Jelínek Michal (8.A), Miklovičová Jana (6.A), Papoušková Irena (6.B), Schererová Karin (6.C), Vrtiška Jan (8.B)

8:00-12:40

Den Země
- náhradní termín za 21.04.2017, bylo zrušeno kvůli počasí

0.P(xxxx), 1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C
Fuchsová Zuzana (1.A), Hasilová Dagmar (4.B), Hebká Gabriela (5.A), Skramušská Martina (5.C), Hyková Václava (4.C), Janatová Eva (1.B), Kočová Naděžda (1.C), Komůrková Stěpánka (0.P(xxxx)), Krčmářová Romana (2.A), Kratochvílová Petra (5.B), Ondráčková Lucie (2.B), Raczová Oldřiška (3.B), Ryjáčková Miroslava (3.A), Urbanová Lucie (4.A), Vrabcová Lenka (3.C)

8:00- 9:00

lék.

Lhotáková Ivana

13:45-14:45

Družinka se hýbe

Lhotáková Ivana
Tvm

 

Praxe SPgŠ Most - zelená ŠD
K. Nováková

 

 

Bránišová Lenka

 

Návrhy na ocenění nejlepších žáků - SVL
čtyři z každé třídy s odůvodněním - TUČ

 

 

Čtenářské dovednosti - 1. -5.roč, odevzdat
JAE,RYM

 

 

Praxe P.O - E.Pivničková
- Š. Komůrková, DiS.

 

 
20.5.
(So)
 

 

 
21.5.
(Ne)
 

 

N

Kocourková Olga

 
22.5.
(Po)
 

8:00- 9:00

lék.

Lhotáková Ivana

8:00-10:00

lék.

Csesznoková Simona

14:00-15:00

Co má kola soutěží - ŠD
- ŠH

Schejbalová Jana

15:00-16:30

ŠPRTEC - kroužek
- poslední kroužek ve školním roce, Mgr. Jakub Hasil

Jakubková Petra

17:30-18:30

Porada komunitního plánu SVČ

Lhotáková Ivana

 

N

Kocourková Olga

 

Praxe SPgŠ Most - zelená ŠD
K. Nováková

 

 

Praxe P.O - E.Pivničková
- Š. Komůrková, DiS.

 

 
23.5.
(Út)
 

7:10- 7:50

Provozní porada všech pedagogických pracovníků.
30.05.2017 - řešitelé šablony - matematická gramotnost

č.72

7:10- 9:40

lék.

Koutná Kamila

 

Praxe SPgŠ Most - zelená ŠD
K. Nováková

 

 

Čtenářské dovednosti 6. - 9.třída - SVL
- SKM

 

 

N

Kocourková Olga

 

Praxe P.O - E.Pivničková
- Š. Komůrková, DiS.

 

 
24.5.
(St)
 

7:10- 9:40

lék.

Jelínek Michal

8:00-12:40

lék.

Včelková Marcela

8:00-12:40

ZŽS TV, vycházka Bouřňák

4.A, 4.B, 4.C
Hasilová Dagmar (4.B), Hyková Václava (4.C), Rybák Milan, Urbanová Lucie (4.A)

8:00-13:35

AKCE ZRUŠENA - Turnaj Bee ball
- 3.C - 7 žáků - zbytek třídy rozdělí TUČ do 3.A a B

3.C
Vrabcová Lenka (3.C)

8:00- 9:00

lék.

Lhotáková Ivana

11:00-11:45

Kuchyňky - 4.B

Jelínek Michal
KUCH

12:15-18:00

Bakalář - KV

Vrtiška Jan

14:00-15:00

Celoroční hra - Indiánský ostrov - Indiánská písma

Perglová Iveta

 

Praxe SPgŠ Most - zelená ŠD
K. Nováková

 

 

NV

Froňková Jana

 

Praxe P.O - E.Pivničková
- Š. Komůrková, DiS.

 

 
25.5.
(Čt)
 

8:00- 9:30

lék.

Koutná Kamila

8:00-14:25

BODY EXHIBITIOM - Praha

Tomášková Zlata

 

Praxe SPgŠ Most - zelená ŠD
K. Nováková

 

 

Pololetní PPM a sloh ČJ - 5.roč. - SVL

 

 

Praxe P.O - E.Pivničková
- Š. Komůrková, DiS.

 

 
26.5.
(Pá)
 

7:10-14:25

Branný den - Ústí nad Labem

6.A, 6.B, 6.C
Miklovičová Jana (6.A), Papoušková Irena (6.B), Schererová Karin (6.C)

8:00-13:35

Setkání školních metodiků prevence
- na ZŠ Talicha v Mostě

Kratochvílová Petra

8:00- 9:00

lék.

Lhotáková Ivana

14:00-15:00

Dnes si vyberu sám ŠD
- všechny vychovatelky

 

 

3. slohové práce z ČJ 2.st. - SVL

 

 

Praxe SPgŠ Most - zelená ŠD
K. Nováková

 

 

Praxe P.O - E.Pivničková
- Š. Komůrková, DiS.

 

 
27.5.
(So)
 

8:30-15:00

Přírodovědná praktika
Zoopark Chomutov - zvířata a rostliny u nás

Glaserová Kamila

 

VELKÁ CENA MOSTU - JUDO

 

 
28.5.
(Ne)
 

 

 
29.5.
(Po)
 

7:10- 7:50

lék.

Hasil Jaroslav

7:10- 8:45

lék.

Pokorná Marcela

8:00- 9:00

lék.

Lhotáková Ivana

10:05-13:35

lék.

Froňková Jana

12:30-14:00

lék.

Tomášková Zlata

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Indiánský ostrov - Domorodí průvodci
- ŠKOLNÍ HŘIŠTĚ

Lhotáková Ivana

 

Praxe SPgŠ Most - zelená ŠD
K. Nováková

 

 

lék.

Kryslová Libuše

 

lék.

Koutná Kamila

 

Praxe P.O - E.Pivničková
- Š. Komůrková, DiS.

 

 
30.5.
(Út)
 

7:10- 7:50

Provozní porada všech pedagogických pracovníků.
30.05.2017 - řešitelé šablony - matematická gramotnost

č.72

7:10-10:50

lék.

Glaserová Kamila

7:10- 9:40

lék.

Hasil Jaroslav

12:50-13:35

lék.

Kratochvílová Petra

 

Praxe SPgŠ Most - zelená ŠD
K. Nováková

 

 

Praxe P.O - E.Pivničková
- Š. Komůrková, DiS.

 

 
31.5.
(St)
 

7:10-14:25

Mladý záchranář
-4 žáci 7.A

Papoušková Irena

8:00-12:40

ZŽS TV,vycházka - Jezeří

3.A, 3.B, 3.C
Raczová Oldřiška, Rybák Milan, Ryjáčková Miroslava, Vrabcová Lenka

8:00-12:40

Turistika směr Hněvín
- se Zlatkou a Adélkou

0.P(xxxx)
Komůrková Stěpánka (0.P(xxxx)), Tomášková Zlata

8:55- 9:40

Divadlo VETŘI
Prevence proti vandalství, udržování pořádku + kyberšikana

5.A, 5.B, 5.C
Hebká Gabriela (5.A), Skramušská Martina (5.C), Kratochvílová Petra (5.B)
HUD

10:05-10:50

Divadlo VETŘI
témata: Stalking + kouření a alkohol

8.B, 9.B
Janošová Ivana (9.B), Vrtiška Jan (8.B)
HUD

11:00-11:45

Kuchyňky - 4.B

Jelínek Michal
KUCH

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Indiánský ostrov - Tajné mapy

Rešová Alena

16:00-17:00

Slavnostní přijetí na MmM u primátora
- s rodiči

Janošová Ivana
Faustová K. (9.B), Jandečka V. (9.A)

 

Praxe SPgŠ Most - zelená ŠD
K. Nováková

 

 

Praxe P.O - E.Pivničková
- Š. Komůrková, DiS.

 

 
1.6.
(Čt)
 

9:00-11:00

lék.

Schejbalová Jana

10:05-13:35

Plavání

4.B
Hasilová Dagmar (4.B)

11:55-15:15

lék.

Janošová Ivana

13:30-16:00

Kaslová Jana

14:00-15:00

Den dětí pro ŠD
školní hřiště

 

 

Praxe SPgŠ Most - zelená ŠD
K. Nováková

 

 

Praxe P.O - E.Pivničková
- Š. Komůrková, DiS.

 

 

lék.

Miklovičová Jana

 
2.6.
(Pá)
 

8:00-13:00

Výtvarná soutěž v GVU Most
- s asistentkami

6.A, 6.B, 6.C
Miklovičová Jana (6.A), Papoušková Irena (6.B), Schererová Karin (6.C)

8:00-12:40

Den dětí
- třídy s třídními učiteli podle domluvy - P.0, 1. - 3.třídy na školním hřišti - Hry se Zlatou a Adélkou

0.P(xxxx), 1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
Becková Martina (9.A), Firmanová Lenka (7.A), Froňková Jana (8.C), Fuchsová Zuzana (1.A), Glaserová Kamila (7.B), Hasilová Dagmar (4.B), Hebká Gabriela (5.A), Skramušská Martina (5.C), Hyková Václava (4.C), Janatová Eva (1.B), Janošová Ivana (9.B), Jelínek Michal (8.A), Kočová Naděžda (1.C), Komůrková Stěpánka (0.P(xxxx)), Krčmářová Romana (2.A), Miklovičová Jana (6.A), Kratochvílová Petra (5.B), Ondráčková Lucie (2.B), Papoušková Irena (6.B), Raczová Oldřiška (3.B), Ryjáčková Miroslava (3.A), Schererová Karin (6.C), Urbanová Lucie (4.A), Vrtiška Jan (8.B), Vrabcová Lenka (3.C)

8:00- 9:40

Exkurze na Magistrátu
- po ukončení vybraní žáci EX. do kojeneckého ústavu s Mgr. Svobodovou a paní Janátová

9.A, 9.B
Becková Martina (9.A), Janošová Ivana (9.B)

8:00-13:35

AV MEDIA

Vrtiška Jan

14:00-15:00

Pyžamová párty
v Barevné ŠD

Csesznoková Simona
HUD

 

Praxe SPgŠ Most - zelená ŠD
K. Nováková

 

 

Praxe P.O - E.Pivničková
- Š. Komůrková, DiS.

 

 
3.6.
(So)
 

9:45-10:00

Odjezd ŠVP Opárno
odjezd 10:00 parkoviště HyperAlbert

 

 

ŠVP OPÁRNO - vedoucí Ivana Lhotáková
120 žáků

2.A, 3.A, 3.C, 4.A, 5.A, 5.B
Hebká Gabriela (5.A), Krčmářová Romana (2.A), Lhotáková Ivana, Kratochvílová Petra (5.B), Rešová Alena, Ryjáčková Miroslava (3.A), Urbanová Lucie (4.A), Vrabcová Lenka (3.C)

 
4.6.
(Ne)
 

 

ŠVP OPÁRNO - vedoucí Ivana Lhotáková
120 žáků

2.A, 3.A, 3.C, 4.A, 5.A, 5.B
Hebká Gabriela (5.A), Krčmářová Romana (2.A), Lhotáková Ivana, Kratochvílová Petra (5.B), Rešová Alena, Ryjáčková Miroslava (3.A), Urbanová Lucie (4.A), Vrabcová Lenka (3.C)

 
5.6.
(Po)
 

14:00-17:30

Bakalář - Most

Vrtiška Jan

 

ŠVP OPÁRNO - vedoucí Ivana Lhotáková
120 žáků

2.A, 3.A, 3.C, 4.A, 5.A, 5.B
Hebká Gabriela (5.A), Krčmářová Romana (2.A), Lhotáková Ivana, Kratochvílová Petra (5.B), Rešová Alena, Ryjáčková Miroslava (3.A), Urbanová Lucie (4.A), Vrabcová Lenka (3.C)

 
6.6.
(Út)
 

7:10- 7:50

Provozní porada všech pedagogických pracovníků.
30.05.2017 - řešitelé šablony - matematická gramotnost

č.72

13:00-15:30

Kontrola plnění podpůrných opatření
- pracovnice PPP, rodiče, uč.26

Vitvarová Marie

13:00-15:30

Přírodovědná praktika
Muzeum Most - fauna a flora na Mostecku

Glaserová Kamila

 

ŠVP OPÁRNO - vedoucí Ivana Lhotáková
120 žáků

2.A, 3.A, 3.C, 4.A, 5.A, 5.B
Hebká Gabriela (5.A), Krčmářová Romana (2.A), Lhotáková Ivana, Kratochvílová Petra (5.B), Rešová Alena, Ryjáčková Miroslava (3.A), Urbanová Lucie (4.A), Vrabcová Lenka (3.C)

 
7.6.
(St)
 

8:00-12:40

ZŽS TV vycházka Vodní nádrž Janov
- zbylé děti

2.B, 4.B
Hasilová Dagmar (4.B), Ondráčková Lucie (2.B), Rybák Milan

8:45-13:30

Vyhlášení výsledků soutěže ROBOSHOP 2017

Jakubková Petra
Ehimovová K. (8.B), Filip M. (8.A), Krásná K. (8.B), Rulík M. (8.B), Stejskal V. (8.B), Štorch A. (8.A), Viktora T. (8.A), Zeman M. (8.A)

10:00-11:00

WMS - pan Ženíšek a Ing. Vrtiška

 

 

ŠVP OPÁRNO - vedoucí Ivana Lhotáková
120 žáků

2.A, 3.A, 3.C, 4.A, 5.A, 5.B
Hebká Gabriela (5.A), Krčmářová Romana (2.A), Lhotáková Ivana, Kratochvílová Petra (5.B), Rešová Alena, Ryjáčková Miroslava (3.A), Urbanová Lucie (4.A), Vrabcová Lenka (3.C)

 

lék.

Miklovičová Jana

 
8.6.
(Čt)
 

 

ŠVP OPÁRNO - vedoucí Ivana Lhotáková
120 žáků

2.A, 3.A, 3.C, 4.A, 5.A, 5.B
Hebká Gabriela (5.A), Krčmářová Romana (2.A), Lhotáková Ivana, Kratochvílová Petra (5.B), Rešová Alena, Ryjáčková Miroslava (3.A), Urbanová Lucie (4.A), Vrabcová Lenka (3.C)

 
9.6.
(Pá)
 

 

ŠVP OPÁRNO - vedoucí Ivana Lhotáková
120 žáků

2.A, 3.A, 3.C, 4.A, 5.A, 5.B
Hebká Gabriela (5.A), Krčmářová Romana (2.A), Lhotáková Ivana, Kratochvílová Petra (5.B), Rešová Alena, Ryjáčková Miroslava (3.A), Urbanová Lucie (4.A), Vrabcová Lenka (3.C)

 
10.6.
(So)
 

 

ŠVP OPÁRNO - vedoucí Ivana Lhotáková
120 žáků

2.A, 3.A, 3.C, 4.A, 5.A, 5.B
Hebká Gabriela (5.A), Krčmářová Romana (2.A), Lhotáková Ivana, Kratochvílová Petra (5.B), Rešová Alena, Ryjáčková Miroslava (3.A), Urbanová Lucie (4.A), Vrabcová Lenka (3.C)

 
11.6.
(Ne)
 

 

 
12.6.
(Po)
 

9:00-12:40

Kknihovna Most - "Jak se chodí za básničkou"
- 3.B - knihovna Most - "Jak se chodí za básničkou" - 9,00 - 12, 40 hodin

3.B
Raczová Oldřiška (3.B)

 

ŠVP

6.A
Miklovičová Jana (6.A)

 
13.6.
(Út)
 

7:10- 7:50

Provozní porada všech pedagogických pracovníků.
30.05.2017 - řešitelé šablony - matematická gramotnost

č.72

8:55-12:40

FOTOGRAFOVÁNÍ TŘÍD A SKUPIN
- pan Šeiner osobně - P.0, 1. - 9.ročník

 

 

ŠVP

6.A
Miklovičová Jana (6.A)

 
14.6.
(St)
 

 

ŠVP

6.A
Miklovičová Jana (6.A)

 
15.6.
(Čt)
 

9:00-11:30

DR - POVÍDÁNÍ O PEJSKOVI A KOČIČCE
- cena 50,- Kč.

0.P(xxxx)
Komůrková Stěpánka (0.P(xxxx))

 

ŠVP

6.A
Miklovičová Jana (6.A)

 
16.6.
(Pá)
 

 

ŠVP

6.A
Miklovičová Jana (6.A)

 
17.6.
(So)
 

 

 
18.6.
(Ne)
 

 

 
19.6.
(Po)
 

8:00-12:40

Čtenářská gramotnost - Živá knihovna

8.A, 8.B, 8.C
Froňková Jana, Skramušská Martina, Kratochvílová Petra

10:05-10:50

Princezna se zlatou hvězdou na čele
- v Městském divadle v Mostě. - vstupné za žáka je 80 Kč

1.A, 1.B, 1.C
Fuchsová Zuzana (1.A), Janatová Eva (1.B), Kočová Naděžda (1.C)

 
20.6.
(Út)
 

7:10- 7:50

Provozní porada všech pedagogických pracovníků.
30.05.2017 - řešitelé šablony - matematická gramotnost

č.72

7:10- 7:50

Provozní porada v jídelně

 

10:00-12:00

Dny s fyzikou
Amavet

5.A
Hebká Gabriela (5.A)

14:15-16:30

Pedagogická rada 4/4

 

 
21.6.
(St)
 

8:00-12:40

Turistika směr Hrabák
- se Zlatkou a Adélkou

0.P(xxxx)
Komůrková Stěpánka (0.P(xxxx))

 
22.6.
(Čt)
 

 

 
23.6.
(Pá)
 

 

Třídní výlet
Kemp Červený Hrádek u Jirkova

Glaserová Kamila, Skramušská Martina

 
24.6.
(So)
 

 

Třídní výlet
Kemp Červený Hrádek u Jirkova

Glaserová Kamila, Skramušská Martina

 
25.6.
(Ne)
 

 

 
26.6.
(Po)
 

8:00-10:00

Dny s fyzikou
Amavet

5.C
Skramušská Martina (5.C)

10:00-12:00

Dny s fyzikou
Amavet

5.B
Kratochvílová Petra (5.B)

 
27.6.
(Út)
 

7:10- 7:50

Provozní porada všech pedagogických pracovníků.
30.05.2017 - řešitelé šablony - matematická gramotnost

č.72

7:45-13:30

Výlet Skanzen Zubrnice
úterý 27.června - výlet Skanzen Zubrnice - 3.B + 4.B (RAO + HAD+ VIM) odjezd 7,45 - návrat kol.13,30

3.B, 4.B
Vitvarová Marie, Hasilová Dagmar (4.B), Raczová Oldřiška (3.B)

8:00-12:40

Aquadrom
- spolu se Zlatkou a Adélkou

 

17:00-21:00

Posezení na konci školního roku s důchodci
- jídelna

 

 
28.6.
(St)
 

7:30-16:00

Výlet - Letiště Praha, Petřín

7.A, 7.B
Firmanová Lenka (7.A), Glaserová Kamila (7.B)

8:00-12:40

Turistika směr Benedikt
- spolu se Zlatkou a Adélkou

0.P(xxxx)
Komůrková Stěpánka (0.P(xxxx))

 
29.6.
(Čt)
 

8:00-11:45

29.6. Turistika směr Hipodrom
- spolu se Zlatkou a Adélkou

0.P(xxxx)
Komůrková Stěpánka (0.P(xxxx))

16:00-17:00

Rozloučení s žáky 9.tříd
- hlavní chodba

9.A, 9.B
Becková Martina, Froňková Jana, Jakubková Petra, Janošová Ivana, Miklovičová Jana

 
30.6.
(Pá)
 

 

 
1.7.
(So)
 

 

 
2.7.
(Ne)
 

 

 
3.7.
(Po)
 

 

 
4.7.
(Út)
 

 

 
5.7.
(St)
 

 

 
6.7.
(Čt)
 

 

 
7.7.
(Pá)
 

 

 
8.7.
(So)
 

 

 
9.7.
(Ne)
 

 

 
10.7.
(Po)
 

 

 
11.7.
(Út)
 

 

 
12.7.
(St)
 

 

 
13.7.
(Čt)
 

 

 
14.7.
(Pá)
 

 

 
15.7.
(So)
 

 

 
16.7.
(Ne)
 

 

 
17.7.
(Po)
 

 

 
18.7.
(Út)
 

 

 
19.7.
(St)
 

 

 
20.7.
(Čt)
 

 

 
21.7.
(Pá)
 

 

 
22.7.
(So)
 

 

 
23.7.
(Ne)
 

 

 
24.7.
(Po)
 

 

 
25.7.
(Út)
 

 

 
26.7.
(St)
 

 

 
27.7.
(Čt)
 

 

 
28.7.
(Pá)
 

 

 
29.7.
(So)
 

 

 
30.7.
(Ne)
 

 

 
31.7.
(Po)
 

 

 
1.8.
(Út)
 

 

 
2.8.
(St)
 

 

 
3.8.
(Čt)
 

 

 
4.8.
(Pá)
 

 

 
5.8.
(So)
 

 

 
6.8.
(Ne)
 

 

 
7.8.
(Po)
 

 

 
8.8.
(Út)
 

 

 
9.8.
(St)
 

 

 
10.8.
(Čt)
 

 

 
11.8.
(Pá)
 

 

 
12.8.
(So)
 

 

 
13.8.
(Ne)
 

 

 
14.8.
(Po)
 

 

 
15.8.
(Út)
 

 

 
16.8.
(St)
 

 

 
17.8.
(Čt)
 

 

 
18.8.
(Pá)
 

 

 
19.8.
(So)
 

 

 
20.8.
(Ne)
 

 

 
21.8.
(Po)
 

 

 
22.8.
(Út)
 

 

 
23.8.
(St)
 

 

 
24.8.
(Čt)
 

 

 
25.8.
(Pá)
 

 

 
26.8.
(So)
 

 

 
27.8.
(Ne)
 

 

 
28.8.
(Po)
 

 

 
29.8.
(Út)
 

 

 
30.8.
(St)
 

 

 
31.8.
(Čt)
 

 

29.5.2017 (11:33)

Zpracováno v systému Bakaláři