Přehled akcí: 1.5. - 30.6.2017

 

Termín

Akce

Účastní se

 
1.5.
(Po)
 

 

SVÁTEK PRÁCE - státní svátek

 

 
2.5.
(Út)
 

7:10- 7:50

Provozní porada všech pedagogických pracovníků.

 

7:10- 8:45

lék.

Glaserová Kamila

7:10- 7:50

lék.

Vitvarová Marie

8:00-11:45

stud.
Kryslová, Kocourková

 

8:00-14:25

lékař OČ

Miklovičová Jana

8:00-12:40

Mladý zdravotník
Šibeník, ČČK

Papoušková Irena
Glaser T. (8.A), Laštůvka M. (9.B), Podhorná K. (6.B), Skramušská P. (6.B), Štorch A. (8.A)

8:55-10:50

Vaření - KUCH

3.B
Raczová Oldřiška, Tomášková Zlata
KUCH

16:00-17:00

INFORMAČNÍ ODPOLEDNE

 

 

Praxe - A. Longauerová
- u VIM, TOZ, BRM, PAJ

 

 

Burdychová Radka

 

OČR

Walterová Kateřina

 

OČR

Burdychová Radka

 

Praxe UJEP - Bc. M. Girchiková
- cvičný pracovník: Mgr. M. Skramušská

 

 
3.5.
(St)
 

8:00-12:40

ZŽS vycházka - Zlatník

4.A, 4.B, 4.C
Hasilová Dagmar (4.B), Hyková Václava (4.C), Rybák Milan, Urbanová Lucie (4.A)

8:00-10:50

lék.

Bažo Pavel

8:55-10:50

Vaření - KUCH

1.B
Janatová Eva, Tomášková Zlata
KUCH

10:00-13:00

MAP - Neformální vzdělávání
MmM– místnost 201 - Ivana Lhotáková nebo někoho určí

Lhotáková Ivana

11:00-11:45

Kuchyňky - 4.B

Jelínek Michal
KUCH

12:50-14:25

lék.

Glaserová Kamila

14:00-15:00

ŠD - Dárky pro maminku
- všechny vychovatelky

 

14:00-16:30

MAP - Inkluze na ZŠ a MŠ
MmM - místnost 201

Janatová Eva

16:00-17:00

Školička před školou
- vždy od 16, 00 hod. do 17, 00 hod

 

 

Praxe - A. Longauerová
- u VIM, TOZ, BRM, PAJ

 

 

Burdychová Radka

 

OČR

Walterová Kateřina

 

OČR

Burdychová Radka

 

Praxe UJEP - Bc. M. Girchiková
- cvičný pracovník: Mgr. M. Skramušská

 

 
4.5.
(Čt)
 

7:10-10:50

Plavání

3.C
Vrabcová Lenka (3.C)

7:10- 7:50

lék.

Vitvarová Marie

7:30- 8:30

lék.

Lhotáková Ivana

8:00-11:00

lék.

Kaslová Jana

8:45-10:45

|Mgr. Pavlíková - SPC Cghomutov

Tomášková Zlata

13:30-16:30

MAP - Matematická gramotnost
MmM - místnost 201

Becková Martina

 

Praxe - A. Longauerová
- u VIM, TOZ, BRM, PAJ

 

 

Burdychová Radka

 

OČR

Walterová Kateřina

 

OČR

Burdychová Radka

 

Praxe UJEP - Bc. M. Girchiková
- cvičný pracovník: Mgr. M. Skramušská

 

 
5.5.
(Pá)
 

7:10-14:25

Branný den
- asistentky - Srb, Číčel, pokud pojedou). Cena cca 150,- Kč - (vstupné a doprava)

9.A, 9.B
Becková Martina (9.A), Janošová Ivana (9.B)

8:00-10:50

lék.

Papoušková Irena

11:55-13:35

lék.

Bránišová Lenka

 

Praxe - A. Longauerová
- u VIM, TOZ, BRM, PAJ

 

 

Burdychová Radka

 

OČR

Walterová Kateřina

 

OČR

Burdychová Radka

 

ŘD

Pluhařová Jana

 

Praxe UJEP - Bc. M. Girchiková
- cvičný pracovník: Mgr. M. Skramušská

 

 
6.5.
(So)
 

 

OČR

Burdychová Radka

 

OČR

Walterová Kateřina

 

Burdychová Radka

 
7.5.
(Ne)
 

 

OČR

Burdychová Radka

 

OČR

Walterová Kateřina

 

Burdychová Radka

 
8.5.
(Po)
 

 

DEN VÍTĚZSTVÍ - státní svátek

 

 

OČR

Burdychová Radka

 

OČR

Walterová Kateřina

 

Burdychová Radka

 
9.5.
(Út)
 

7:10- 7:50

Provozní porada všech pedagogických pracovníků.

 

7:10- 7:50

lék.

Vitvarová Marie

8:00-12:40

Turistika
Pohádkový les a geocaching.

6.A
Miklovičová Jana (6.A)

8:55-12:40

Městské divadlo v Mostě - divadelní představení Postřižiny
- Vstupné 80,-Kč, délka představení 135 minut

8.B
Vrtiška Jan (8.B)

13:30-16:30

MAP - Čtenářská gramotnost
MmMt – místnost 201

Froňková Jana

 

stud.

Jelínek Michal, Walterová Kateřina

 

Burdychová Radka

 

OČR

Walterová Kateřina

 

OČR

Burdychová Radka

 

Praxe UJEP - Bc. M. Girchiková
- cvičný pracovník: Mgr. M. Skramušská

 

 

Glaserová Kamila

 

Praxe P.O - E.Pivničková
- Š. Komůrková, DiS.

 

 
10.5.
(St)
 

8:00- 9:00

lék.

Lhotáková Ivana

8:00- 9:40

TESTOVÁNÍ AJ

9.A
Schererová Karin (9.A), Vrtiška Jan
POC2, POC

8:00-12:40

ZŽS vycházka - Meziboří

2.A, 2.B
Krčmářová Romana (2.A), Ondráčková Lucie (2.B), Rybák Milan

10:05-11:45

TESTOVÁNÍ AJ

9.B
Koutná Kamila, Vrtiška Jan
POC2, POC

11:00-11:45

Kuchyňky - 4.B

Jelínek Michal
KUCH

13:30-15:30

Den Evropy
- SVČ - všechny vychovatelky

 

14:00-16:30

MAP - Ředitelé a zřizovatelé ZŠ
MmM – místnost 101a -

Šolarová Dagmar

 

Burdychová Radka

 

Praxe UJEP - Bc. M. Girchiková
- cvičný pracovník: Mgr. M. Skramušská

 

 

Glaserová Kamila

 

Praxe P.O - E.Pivničková
- Š. Komůrková, DiS.

 

 
11.5.
(Čt)
 

8:00-13:00

NEKONÁ SE - Turnaj školní ligy - házená
Zrušeno pořadatelem.

Schererová Karin

8:00- 9:40

TESTOVÁNÍ ČJ

9.B
Skramušská Martina (9.B), Vrtiška Jan
POC2, POC

10:05-11:45

TESTOVÁNÍ ČJ

9.A
Skramušská Martina (9.A), Vrtiška Jan
POC2, POC

10:05-12:40

DR - KDYŽ JDE KŮZLE OTEVŘÍT
- od 10:30 hod, cena 50,- Kč

1.A, 1.B, 1.C
Fuchsová Zuzana (1.A), Janatová Eva (1.B), Kočová Naděžda (1.C)

12:50-13:35

Beseda s ředitelkou školy s parlamenty

Svobodová Libuše, Šolarová Dagmar
č.48

13:40-15:15

PŘP - Benedikt
- měření půdního pH v praxi a ovlivnění pH blízkého zdroje vody

9.A(PřP), 9.B(PřP)
Walterová Kateřina

 

Burdychová Radka

 

Praxe UJEP - Bc. M. Girchiková
- cvičný pracovník: Mgr. M. Skramušská

 

 

Glaserová Kamila

 

Praxe P.O - E.Pivničková
- Š. Komůrková, DiS.

 

 
12.5.
(Pá)
 

8:00- 9:40

TESTOVÁNÍ - globální rizika

9.B
Becková Martina (9.B), Vrtiška Jan
POC2, POC

8:00-10:00

lék.

Lhotáková Ivana

10:05-11:45

TESTOVÁNÍ - globální rizika

9.A
Becková Martina (9.A), Vrtiška Jan
POC2, POC

 

Burdychová Radka

 

Praxe UJEP - Bc. M. Girchiková
- cvičný pracovník: Mgr. M. Skramušská

 

 

Glaserová Kamila

 

Praxe P.O - E.Pivničková
- Š. Komůrková, DiS.

 

 
13.5.
(So)
 

 

Glaserová Kamila

 

Burdychová Radka

 
14.5.
(Ne)
 

15:00-18:00

Květen pro veřejnost Benedikt

Csesznoková Simona, Lhotáková Ivana, Perglová Iveta, Rešová Alena

 

Glaserová Kamila

 

Burdychová Radka

 
15.5.
(Po)
 

8:00- 9:00

lék.

Lhotáková Ivana

9:00-14:00

Současné zkušenosti se zajištěním podpory ve vzdělávání žáků se SVP
- ZŠ a SŠ Most J. Palacha

Vitvarová Marie, Miklovičová Jana

13:00-16:30

Netradiční pomůcky v hodinách Českého jazyka a matematiky
- na 7. ZŠ, Most

Froňková Jana, Hebká Gabriela, Krčmářová Romana, Raczová Oldřiška, Ryjáčková Miroslava, Urbanová Lucie

14:00-15:00

Kouzelník v ŠD

Lhotáková Ivana
HUD

14:00-17:30

Bakalář - zde

Vrtiška Jan
POC

15:00-16:00

ŠPRTEC - kroužek
- končí již v 16:00, supl. JAP

Jakubková Petra

 

Praxe SPgŠ Most - zelená ŠD
K. Nováková

 

 

Bránišová Lenka

 

Praxe P.O - E.Pivničková
- Š. Komůrková, DiS.

 

 
16.5.
(Út)
 

7:10- 7:50

Provozní porada všech pedagogických pracovníků.

 

8:00- 9:00

lék.

Lhotáková Ivana

8:00-11:45

Náslech

Kocourková Olga, Kryslová Libuše

8:00-15:15

Krajské finále štafetového poháru
- 8 dívek a 8 hochů

Rybák Milan, Schererová Karin

 

Bránišová Lenka

 

Praxe SPgŠ Most - zelená ŠD
K. Nováková

 

 

Praxe P.O - E.Pivničková
- Š. Komůrková, DiS.

 

 
17.5.
(St)
 

7:10- 8:45

lék.

Urbanová Lucie

7:10-10:50

lék.

Pluhařová Jana

8:00-11:45

ZŽS TV vycházka - RESSL

1.A, 1.B, 1.C
Fuchsová Zuzana (1.A), Janatová Eva (1.B), Kočová Naděžda (1.C), Rybák Milan

8:00- 9:00

lék.

Lhotáková Ivana

8:00- 8:30

Okresního kolo matematické soutěže PYTHAGORIÁDA 40. ročník 2016/2017
Středisko volného času, Most, Albrechtická 414, Most

Jakubková Petra
Alferi K. (6.B), Doležal L. (8.C), Entlichová A. (5.C), Frolík D. (5.A), Hrodek T. (6.B), Krásná K. (8.B), Krausová J. (6.B), Novotná A. (5.C), Piešťanský E. (5.C), Podhorná K. (6.B), Štorch A. (8.A), Štorch P. (7.A), Vlasák D. (7.B), Zuska J. (7.B)

8:45-14:30

Kyberkrimunalita
- Cascade,

Kratochvílová Petra

11:00-11:45

Kuchyňky - 4.B

Jelínek Michal
KUCH

13:40-14:25

lék.

Bažo Pavel

 

Praxe SPgŠ Most - zelená ŠD
K. Nováková

 

 

Bránišová Lenka

 

Praxe P.O - E.Pivničková
- Š. Komůrková, DiS.

 

 
18.5.
(Čt)
 

7:10- 8:45

lék.

Kocourková Olga

11:55-14:25

lék.

Ondráčková Lucie

12:50-16:55

Převzetí ceny města Litvínov

Všetula Vadim

 

Bránišová Lenka

 

Praxe SPgŠ Most - zelená ŠD
K. Nováková

 

 

Praxe P.O - E.Pivničková
- Š. Komůrková, DiS.

 

 
19.5.
(Pá)
 

8:00-13:35

Den Země
- náhradní termín za 21.04.2017, bylo zrušeno kvůli počasí

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
Becková Martina (9.A), Firmanová Lenka (7.A), Froňková Jana (8.C), Glaserová Kamila (7.B), Janošová Ivana (9.B), Jelínek Michal (8.A), Miklovičová Jana (6.A), Papoušková Irena (6.B), Schererová Karin (6.C), Vrtiška Jan (8.B)

8:00-12:40

Den Země
- náhradní termín za 21.04.2017, bylo zrušeno kvůli počasí

0.P(xxxx), 1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C
Fuchsová Zuzana (1.A), Hasilová Dagmar (4.B), Hebká Gabriela (5.A), Skramušská Martina (5.C), Hyková Václava (4.C), Janatová Eva (1.B), Kočová Naděžda (1.C), Komůrková Stěpánka (0.P(xxxx)), Krčmářová Romana (2.A), Kratochvílová Petra (5.B), Ondráčková Lucie (2.B), Raczová Oldřiška (3.B), Ryjáčková Miroslava (3.A), Urbanová Lucie (4.A), Vrabcová Lenka (3.C)

8:00- 9:00

lék.

Lhotáková Ivana

13:45-14:45

Družinka se hýbe

Lhotáková Ivana
Tvm

 

Praxe SPgŠ Most - zelená ŠD
K. Nováková

 

 

Bránišová Lenka

 

Návrhy na ocenění nejlepších žáků - SVL
čtyři z každé třídy s odůvodněním - TUČ

 

 

Čtenářské dovednosti - 1. -5.roč, odevzdat
JAE,RYM

 

 

Praxe P.O - E.Pivničková
- Š. Komůrková, DiS.

 

 
20.5.
(So)
 

 

 
21.5.
(Ne)
 

 

N

Kocourková Olga

 
22.5.
(Po)
 

8:00- 9:00

lék.

Lhotáková Ivana

8:00-10:00

lék.

Csesznoková Simona

14:00-15:00

Co má kola soutěží - ŠD
- ŠH

Schejbalová Jana

15:00-16:30

ŠPRTEC - kroužek
- poslední kroužek ve školním roce, Mgr. Jakub Hasil

Jakubková Petra

17:30-18:30

Porada komunitního plánu SVČ

Lhotáková Ivana

 

N

Kocourková Olga

 

Praxe SPgŠ Most - zelená ŠD
K. Nováková

 

 

Praxe P.O - E.Pivničková
- Š. Komůrková, DiS.

 

 
23.5.
(Út)
 

7:10- 7:50

Provozní porada všech pedagogických pracovníků.

 

7:10- 9:40

lék.

Koutná Kamila

 

Praxe SPgŠ Most - zelená ŠD
K. Nováková

 

 

Čtenářské dovednosti 6. - 9.třída - SVL
- SKM

 

 

N

Kocourková Olga

 

Praxe P.O - E.Pivničková
- Š. Komůrková, DiS.

 

 
24.5.
(St)
 

7:10- 9:40

lék.

Jelínek Michal

8:00-12:40

lék.

Včelková Marcela

8:00-12:40

ZŽS TV, vycházka Bouřňák

4.A, 4.B, 4.C
Hasilová Dagmar (4.B), Hyková Václava (4.C), Rybák Milan, Urbanová Lucie (4.A)

8:00-13:35

AKCE ZRUŠENA - Turnaj Bee ball
- 3.C - 7 žáků - zbytek třídy rozdělí TUČ do 3.A a B

3.C
Vrabcová Lenka (3.C)

8:00- 9:00

lék.

Lhotáková Ivana

11:00-11:45

Kuchyňky - 4.B

Jelínek Michal
KUCH

12:15-18:00

Bakalář - KV

Vrtiška Jan

14:00-15:00

Celoroční hra - Indiánský ostrov - Indiánská písma

Perglová Iveta

 

Praxe SPgŠ Most - zelená ŠD
K. Nováková

 

 

NV

Froňková Jana

 

Praxe P.O - E.Pivničková
- Š. Komůrková, DiS.

 

 
25.5.
(Čt)
 

8:00- 9:30

lék.

Koutná Kamila

8:00-14:25

BODY EXHIBITIOM - Praha

Tomášková Zlata

 

Praxe SPgŠ Most - zelená ŠD
K. Nováková

 

 

Pololetní PPM a sloh ČJ - 5.roč. - SVL

 

 

Praxe P.O - E.Pivničková
- Š. Komůrková, DiS.

 

 
26.5.
(Pá)
 

7:10-13:35

Branný den - Ústí nad Labem

6.A, 6.B, 6.C
Miklovičová Jana (6.A), Papoušková Irena (6.B), Schererová Karin (6.C)

8:00-13:35

Setkání školních metodiků prevence
- na ZŠ Talicha v Mostě

Kratochvílová Petra

8:00- 9:00

lék.

Lhotáková Ivana

14:00-15:00

Dnes si vyberu sám ŠD
- všechny vychovatelky

 

 

3. slohové práce z ČJ 2.st. - SVL

 

 

Praxe SPgŠ Most - zelená ŠD
K. Nováková

 

 

Praxe P.O - E.Pivničková
- Š. Komůrková, DiS.

 

 
27.5.
(So)
 

8:30-15:00

Přírodovědná praktika
Zoopark Chomutov - zvířata a rostliny u nás

Glaserová Kamila

 

VELKÁ CENA MOSTU - JUDO

 

 
28.5.
(Ne)
 

 

 
29.5.
(Po)
 

7:10- 7:50

lék.

Hasil Jaroslav

7:10- 8:45

lék.

Pokorná Marcela

8:00- 9:00

lék.

Lhotáková Ivana

10:05-13:35

lék.

Froňková Jana

12:30-14:00

lék.

Tomášková Zlata

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Indiánský ostrov - Domorodí průvodci
- ŠKOLNÍ HŘIŠTĚ

Lhotáková Ivana

 

Praxe SPgŠ Most - zelená ŠD
K. Nováková

 

 

lék.

Kryslová Libuše

 

lék.

Koutná Kamila

 

Praxe P.O - E.Pivničková
- Š. Komůrková, DiS.

 

 
30.5.
(Út)
 

7:10- 7:50

Provozní porada všech pedagogických pracovníků.

 

7:10-10:50

lék.

Glaserová Kamila

7:10- 7:50

lék.

Hasil Jaroslav

12:50-13:35

lék.

Kratochvílová Petra

 

Praxe SPgŠ Most - zelená ŠD
K. Nováková

 

 

Praxe P.O - E.Pivničková
- Š. Komůrková, DiS.

 

 
31.5.
(St)
 

7:10-14:25

Mladý záchranář
4 žáci 7.A

Papoušková Irena

8:00-12:40

ZŽS TV,vycházka - Jezeří

3.A, 3.B, 3.C
Raczová Oldřiška, Rybák Milan, Ryjáčková Miroslava, Vrabcová Lenka

8:00-12:40

Turistika směr Hněvín
- se Zlatkou a Adélkou

0.P(xxxx)
Komůrková Stěpánka (0.P(xxxx)), Tomášková Zlata

8:55- 9:40

Divadlo VETŘI
Prevence proti vandalství, udržování pořádku + kyberšikana

5.A, 5.B, 5.C
Hebká Gabriela (5.A), Skramušská Martina (5.C), Kratochvílová Petra (5.B)
HUD

10:05-10:50

Divadlo VETŘI
témata: Stalking + kouření a alkohol

8.B, 9.B
Janošová Ivana (9.B), Vrtiška Jan (8.B)
HUD

11:00-11:45

Kuchyňky - 4.B

Jelínek Michal
KUCH

13:00-15:00

TV na Aquqdrom v Mostě

9.A(Dív), 9.B(Dív)
Schererová Karin (9.B(Dív))

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Indiánský ostrov - Tajné mapy

Rešová Alena

16:00-17:00

Slavnostní přijetí na MmM u primátora
- s rodiči

Janošová Ivana
Faustová K. (9.B), Jandečka V. (9.A)

 

Praxe SPgŠ Most - zelená ŠD
K. Nováková

 

 

Praxe P.O - E.Pivničková
- Š. Komůrková, DiS.

 

 
1.6.
(Čt)
 

8:00- 9:40

Vaření - kuch.

4.A
Pokorná Marcela, Urbanová Lucie (4.A)
KUCH

9:00-11:00

lék.

Schejbalová Jana

10:05-13:35

Plavání

4.B
Hasilová Dagmar (4.B)

11:00-12:40

Vaření - kuch.

4.A
Pokorná Marcela, Urbanová Lucie (4.A)
KUCH

11:55-15:15

lék.

Janošová Ivana

13:30-16:00

Kaslová Jana

14:00-15:00

Den dětí pro ŠD
školní hřiště

 

 

Praxe SPgŠ Most - zelená ŠD
K. Nováková

 

 

Praxe P.O - E.Pivničková
- Š. Komůrková, DiS.

 

 

lék.

Miklovičová Jana

 
2.6.
(Pá)
 

8:00-13:00

Výtvarná soutěž v GVU Most
- s asistentkami

6.A, 6.B, 6.C
Miklovičová Jana (6.A), Papoušková Irena (6.B), Schererová Karin (6.C)

8:00-12:40

Den dětí
- třídy s třídními učiteli podle domluvy - P.0, 1. - 3.třídy na školním hřišti - Hry se Zlatou a Adélkou

0.P(xxxx), 1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
Becková Martina (9.A), Firmanová Lenka (7.A), Froňková Jana (8.C), Fuchsová Zuzana (1.A), Glaserová Kamila (7.B), Hasilová Dagmar (4.B), Hebká Gabriela (5.A), Skramušská Martina (5.C), Hyková Václava (4.C), Janatová Eva (1.B), Janošová Ivana (9.B), Jelínek Michal (8.A), Kočová Naděžda (1.C), Komůrková Stěpánka (0.P(xxxx)), Krčmářová Romana (2.A), Miklovičová Jana (6.A), Kratochvílová Petra (5.B), Ondráčková Lucie (2.B), Papoušková Irena (6.B), Raczová Oldřiška (3.B), Ryjáčková Miroslava (3.A), Schererová Karin (6.C), Urbanová Lucie (4.A), Vrtiška Jan (8.B), Vrabcová Lenka (3.C)

8:00- 9:40

Exkurze na Magistrátu
- po ukončení vybraní žáci EX. do kojeneckého ústavu s Mgr. Svobodovou a paní Janátová

9.A, 9.B
Becková Martina (9.A), Janošová Ivana (9.B)

8:00-13:35

AV MEDIA

Vrtiška Jan

14:00-15:00

Pyžamová párty
v Barevné ŠD

Csesznoková Simona
HUD

 

NV

Jakubková Petra

 

Praxe SPgŠ Most - zelená ŠD
K. Nováková

 

 

Praxe P.O - E.Pivničková
- Š. Komůrková, DiS.

 

 
3.6.
(So)
 

8:45- 9:00

Odjezd ŠVP Opárno
parkoviště HyperAlbert

 

 

ŠVP OPÁRNO - vedoucí Ivana Lhotáková
120 žáků - výuka 5.6. - 9.6.2017 je upravena ŠVP LHI, REA zastupovat mě bude CSS děti ze zelené ŠD budou rozdělené: 1.A v barevné ŠD, 1.B a 3.A v modré ŠD děti z červené ŠD budou v barevné ŠD

2.A, 3.A, 3.C, 4.A, 5.A, 5.B
Hebká Gabriela (5.A), Krčmářová Romana (2.A), Lhotáková Ivana, Kratochvílová Petra (5.B), Rešová Alena, Ryjáčková Miroslava (3.A), Urbanová Lucie (4.A), Vrabcová Lenka (3.C)

 
4.6.
(Ne)
 

 

ŠVP OPÁRNO - vedoucí Ivana Lhotáková
120 žáků - výuka 5.6. - 9.6.2017 je upravena ŠVP LHI, REA zastupovat mě bude CSS děti ze zelené ŠD budou rozdělené: 1.A v barevné ŠD, 1.B a 3.A v modré ŠD děti z červené ŠD budou v barevné ŠD

2.A, 3.A, 3.C, 4.A, 5.A, 5.B
Hebká Gabriela (5.A), Krčmářová Romana (2.A), Lhotáková Ivana, Kratochvílová Petra (5.B), Rešová Alena, Ryjáčková Miroslava (3.A), Urbanová Lucie (4.A), Vrabcová Lenka (3.C)

 
5.6.
(Po)
 

14:00-17:30

Bakalář - Most

Vrtiška Jan

 

ŠVP OPÁRNO - vedoucí Ivana Lhotáková
120 žáků - výuka 5.6. - 9.6.2017 je upravena ŠVP LHI, REA zastupovat mě bude CSS děti ze zelené ŠD budou rozdělené: 1.A v barevné ŠD, 1.B a 3.A v modré ŠD děti z červené ŠD budou v barevné ŠD

2.A, 3.A, 3.C, 4.A, 5.A, 5.B
Hebká Gabriela (5.A), Krčmářová Romana (2.A), Lhotáková Ivana, Kratochvílová Petra (5.B), Rešová Alena, Ryjáčková Miroslava (3.A), Urbanová Lucie (4.A), Vrabcová Lenka (3.C)

 

N

Koutná Kamila

 
6.6.
(Út)
 

7:10- 7:50

Provozní porada všech pedagogických pracovníků.

 

12:50-14:25

lék.

Tomášková Zlata

13:00-15:30

Kontrola plnění podpůrných opatření
- pracovnice PPP, rodiče, uč.26

Vitvarová Marie

13:40-15:15

"Kam s odpadem" - výstava MmM
pro vybrané žáky 6. - 7. ročníku

Janošová Ivana

 

ŠVP OPÁRNO - vedoucí Ivana Lhotáková
120 žáků - výuka 5.6. - 9.6.2017 je upravena ŠVP LHI, REA zastupovat mě bude CSS děti ze zelené ŠD budou rozdělené: 1.A v barevné ŠD, 1.B a 3.A v modré ŠD děti z červené ŠD budou v barevné ŠD

2.A, 3.A, 3.C, 4.A, 5.A, 5.B
Hebká Gabriela (5.A), Krčmářová Romana (2.A), Lhotáková Ivana, Kratochvílová Petra (5.B), Rešová Alena, Ryjáčková Miroslava (3.A), Urbanová Lucie (4.A), Vrabcová Lenka (3.C)

 

N

Koutná Kamila

 
7.6.
(St)
 

7:15- 7:55

OT přírodních věd

Becková Martina, Glaserová Kamila, Janošová Ivana, Jelínek Michal, Papoušková Irena, Šolarová Dagmar, Vrtiška Jan, Všetula Vadim, Walterová Kateřina
č.79

8:00-12:40

ZŽS TV vycházka Vodní nádrž Janov
- zbylé děti

2.B, 4.B
Hasilová Dagmar (4.B), Ondráčková Lucie (2.B), Rybák Milan

8:45-13:30

Vyhlášení výsledků soutěže ROBOSHOP 2017

Jakubková Petra
Ehimovová K. (8.B), Filip M. (8.A), Krásná K. (8.B), Rulík M. (8.B), Stejskal V. (8.B), Štorch A. (8.A), Viktora T. (8.A), Zeman M. (8.A)

10:00-11:00

WMS - pan Ženíšek a Ing. Vrtiška
- zapojení v kolektoru

 

11:00-12:40

Sportujeme a hrajeme si na školním hřišti
ti

3.B
Raczová Oldřiška (3.B)

 

ŠVP OPÁRNO - vedoucí Ivana Lhotáková
120 žáků - výuka 5.6. - 9.6.2017 je upravena ŠVP LHI, REA zastupovat mě bude CSS děti ze zelené ŠD budou rozdělené: 1.A v barevné ŠD, 1.B a 3.A v modré ŠD děti z červené ŠD budou v barevné ŠD

2.A, 3.A, 3.C, 4.A, 5.A, 5.B
Hebká Gabriela (5.A), Krčmářová Romana (2.A), Lhotáková Ivana, Kratochvílová Petra (5.B), Rešová Alena, Ryjáčková Miroslava (3.A), Urbanová Lucie (4.A), Vrabcová Lenka (3.C)

 

N

Koutná Kamila

 

lék.

Miklovičová Jana

 
8.6.
(Čt)
 

11:00-12:40

Přírodovědná vycházka do okolí školy

3.B
Raczová Oldřiška (3.B)

13:00-14:00

Dodávka a montáž interaktivních tabulí a datových projektorů - 15. ZŠ
jednání komise proběhne, MmM zasedací místnosti 101A

Hasil Jaroslav

 

ŠVP OPÁRNO - vedoucí Ivana Lhotáková
120 žáků - výuka 5.6. - 9.6.2017 je upravena ŠVP LHI, REA zastupovat mě bude CSS děti ze zelené ŠD budou rozdělené: 1.A v barevné ŠD, 1.B a 3.A v modré ŠD děti z červené ŠD budou v barevné ŠD

2.A, 3.A, 3.C, 4.A, 5.A, 5.B
Hebká Gabriela (5.A), Krčmářová Romana (2.A), Lhotáková Ivana, Kratochvílová Petra (5.B), Rešová Alena, Ryjáčková Miroslava (3.A), Urbanová Lucie (4.A), Vrabcová Lenka (3.C)

 

N

Koutná Kamila

 

Zápisy OT - odevzdat SVL

 

 
9.6.
(Pá)
 

8:45-11:45

Benedikt - překonávání přírodních překážek

3.B
Raczová Oldřiška (3.B)

11:55-13:35

Etiketa stolování - návštěva restaurace

6.C(Tč6C)
Glaserová Kamila

 

ŠVP OPÁRNO - vedoucí Ivana Lhotáková
120 žáků - výuka 5.6. - 9.6.2017 je upravena ŠVP LHI, REA zastupovat mě bude CSS děti ze zelené ŠD budou rozdělené: 1.A v barevné ŠD, 1.B a 3.A v modré ŠD děti z červené ŠD budou v barevné ŠD

2.A, 3.A, 3.C, 4.A, 5.A, 5.B
Hebká Gabriela (5.A), Krčmářová Romana (2.A), Lhotáková Ivana, Kratochvílová Petra (5.B), Rešová Alena, Ryjáčková Miroslava (3.A), Urbanová Lucie (4.A), Vrabcová Lenka (3.C)

 

Napsat 4/4 PPM

 

 

N

Koutná Kamila

 
10.6.
(So)
 

10:30-12:00

Návrat ze ŠVP Opárno k HyperAlbertu - Parkoviště

 

 

ŠVP OPÁRNO - vedoucí Ivana Lhotáková
120 žáků - výuka 5.6. - 9.6.2017 je upravena ŠVP LHI, REA zastupovat mě bude CSS děti ze zelené ŠD budou rozdělené: 1.A v barevné ŠD, 1.B a 3.A v modré ŠD děti z červené ŠD budou v barevné ŠD

2.A, 3.A, 3.C, 4.A, 5.A, 5.B
Hebká Gabriela (5.A), Krčmářová Romana (2.A), Lhotáková Ivana, Kratochvílová Petra (5.B), Rešová Alena, Ryjáčková Miroslava (3.A), Urbanová Lucie (4.A), Vrabcová Lenka (3.C)

 

N

Koutná Kamila

 
11.6.
(Ne)
 

 

N

Koutná Kamila

 
12.6.
(Po)
 

7:10- 9:40

lék.

Kaslová Jana

9:00-12:40

Kknihovna Most - "Jak se chodí za básničkou"
- 3.B - knihovna Most - "Jak se chodí za básničkou" - 9,00 - 12, 40 hodin

3.B
Raczová Oldřiška (3.B)

11:55-13:35

Etiketa stolování - návštěva restaurace

7.A(Ku72)
Glaserová Kamila

14:00-16:00

Přírodopisná praktika: Psí útulek Rudolice

6.A(VPřP), 6.B(VPřP), 6.C(VPřP), 7.B(VPřP)
Glaserová Kamila

14:00-14:30

Jednání komise 101/A MmM - robot
12. června 2017 14:00-14:30

Šolarová Dagmar

 

NV

Burdychová Radka

 

N

Koutná Kamila

 

ŘD

Urbanová Lucie

 

ŠVP
Rekreační Středisko Štědronín

6.A
Pálková Zdeňka, Miklovičová Jana (6.A)

 
13.6.
(Út)
 

7:10- 8:45

NV

Hyková Václava

7:10- 9:40

lék.

Kaslová Jana

7:10- 7:50

Provozní porada všech pedagogických pracovníků.

 

8:55-12:40

FOTOGRAFOVÁNÍ TŘÍD A SKUPIN
- pan Šeiner osobně - P.0, 1. - 9.ročník - cena - třída á 30,-Kč, skupina á 20,-Kč-min. 3ks.

 

 

Tisk TK VRJ

 

 

NV

Burdychová Radka

 

N

Koutná Kamila

 

ŘD

Urbanová Lucie

 

ŠVP
Rekreační Středisko Štědronín

6.A
Pálková Zdeňka, Miklovičová Jana (6.A)

 
14.6.
(St)
 

7:10- 7:50

Oborový tým MJA

č.78

7:10- 9:40

lék.

Kaslová Jana

7:15- 7:55

Oborový tým cizích jazyků
v učebně 4.B

Hasilová Dagmar

8:00-12:40

ZŽS - TV Lesopark Chomutov

1.A, 1.B, 1.C
Fuchsová Zuzana (1.A), Janatová Eva (1.B), Kočová Naděžda (1.C), Rybák Milan

13:30-15:30

SVČ - zábavné odpoledne s opékáním buřtů pro ŠD
- všechny vychovatelky

 

 

Odevzdat portfólia - vedoucí OT - SVL
VIM a ONL

 

 

§

Pokorná Marcela

 

N

Koutná Kamila

 

ŠVP
Rekreační Středisko Štědronín

6.A
Pálková Zdeňka, Miklovičová Jana (6.A)

 
15.6.
(Čt)
 

7:10- 9:40

lék.

Kaslová Jana

7:10-10:50

lék.

Skramušská Martina

7:10-14:25

Memoriál Milana Břacha - Meziboří
Reprezentovat bude 20 žáků.

Jelínek Michal, Rybák Milan, Schererová Karin

9:00-10:50

Kuchyňka - vaření

5.C
Raczová Oldřiška

9:00-11:30

DR - POVÍDÁNÍ O PEJSKOVI A KOČIČCE
- cena 50,- Kč.

0.P(xxxx)
Komůrková Stěpánka (0.P(xxxx))

13:40-15:15

Etiketa stolování - návštěva restaurace

8.A(DOM), 8.B(DOM), 8.C(DOM), 9.A(DOM), 9.B(DOM)
Glaserová Kamila

 

stud.

Eštoková Alena

 

N

Koutná Kamila

 

ŠVP
Rekreační Středisko Štědronín

6.A
Pálková Zdeňka, Miklovičová Jana (6.A)

 
16.6.
(Pá)
 

7:10- 9:40

lék.

Kaslová Jana

7:10-10:50

lék.

Raczová Oldřiška

8:00-13:35

Školmní liga - Benedikt
- 25 žáků reprezentace

Schererová Karin

 

Nocování v ŠD - Noc mořeplavců
- ČE + ŽL ŠD 17.00 - 9.00 hod.

Perglová Iveta, Rešová Alena

 

N

Koutná Kamila

 

ŠVP
Rekreační Středisko Štědronín

6.A
Pálková Zdeňka, Miklovičová Jana (6.A)

 
17.6.
(So)
 

 

N

Koutná Kamila

 

Nocování v ŠD - Noc mořeplavců
- ČE + ŽL ŠD 17.00 - 9.00 hod.

Perglová Iveta, Rešová Alena

 
18.6.
(Ne)
 

 

N

Koutná Kamila

 
19.6.
(Po)
 

7:00- 9:00

OČR

Schejbalová Jana

7:10- 9:40

lék.

Kaslová Jana

8:00-10:00

lék.

Lhotáková Ivana

8:00-13:35

Čtenářská gramotnost - Živá knihovna

8.A, 8.B, 8.C
Froňková Jana, Skramušská Martina, Kratochvílová Petra

10:05-10:50

Princezna se zlatou hvězdou na čele
- v Městském divadle v Mostě. - vstupné za žáka je 80 Kč

1.A, 1.B, 1.C
Fuchsová Zuzana (1.A), Janatová Eva (1.B), Kočová Naděžda (1.C)

11:55-13:35

Etiketa stolování - návštěva restaurace

6.B(Tč6B)
Glaserová Kamila

 

N

Koutná Kamila

 
20.6.
(Út)
 

7:10- 9:40

lék.

Kaslová Jana

7:10- 7:50

Provozní porada všech pedagogických pracovníků.

 

7:10- 7:50

Provozní porada v jídelně JAI

 

8:00-14:30

Finálové kolo soutěže "4 Živly u nás doma",
Centru bakalářských studií při škole Humanitas

Janošová Ivana
Hrodek T. (6.B), Kamír A. (6.B), Laštůvka M. (9.B), Let O. (9.B), Podhorná K. (6.B), Skramušská P. (6.B), Sládková K. (9.B), Suchomelová K. (9.B)

8:00-12:40

AQUADROM Most
- se Zlatkou a Adélkou - prohlídka stájí

0.P(xxxx)
Komůrková Stěpánka (0.P(xxxx))

10:00-12:00

Dny s fyzikou
Amavet

5.A
Hebká Gabriela (5.A)

13:00-15:00

lék.

Lhotáková Ivana

14:15-16:30

Pedagogická rada 4/4

 

15:30-23:45

Školní výlet - Pernink

8.A, 8.B
Jelínek Michal (8.A), Vrtiška Jan (8.B)

 

N

Koutná Kamila

 
21.6.
(St)
 

7:10- 9:40

lék.

Kaslová Jana

9:40-10:05

FOTOGRAFIE - odebrat a platit
- studovna

 

12:15-15:00

lék.

Kočová Naděžda

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD - Námořní bitva
školní hřiště

Csesznoková Simona

 

lék.

Miklovičová Jana

 

NV

Komůrková Stěpánka

 

Školní výlet - Pernink

8.A, 8.B
Jelínek Michal (8.A), Vrtiška Jan (8.B)

 

NV

Schererová Karin

 

N

Koutná Kamila

 
22.6.
(Čt)
 

7:10- 9:40

lék.

Kaslová Jana

7:15-14:00

Výlet pro oceněné žáky - LESNÁ
- přírodovědný a vlastivědný program 50,-Kč/žák

Paulová Jesica, Bažo Pavel, Bránišová Lenka, Jakubková Petra

8:00-12:40

ŠKOLNÍ OLYMPIÁDA - 2.stupeň

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 8.C, 9.A, 9.B
Becková Martina (9.A), Firmanová Lenka (7.A), Froňková Jana (8.C), Glaserová Kamila (7.B), Janošová Ivana (9.B), Miklovičová Jana (6.A), Papoušková Irena (6.B), Rybák Milan, Schererová Karin (6.C), Všetula Vadim

11:55-13:35

lék..
22. 6. 11.55-13.35 hodin - lékař/chirurgie.

Kratochvílová Petra

 

Školní výlet - Pernink

8.A, 8.B
Jelínek Michal (8.A), Vrtiška Jan (8.B)

 

NV

Schererová Karin

 

N

Koutná Kamila

 
23.6.
(Pá)
 

7:10- 9:40

lék.

Kaslová Jana

8:00-12:40

ŠKOLNÍ OLYMPIÁDA - 1.stupeň
- organizační zajištění 9.A,B

0.P(xxxx), 1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 9.A, 9.B
Becková Martina (9.A), Fuchsová Zuzana (1.A), Hasilová Dagmar (4.B), Hebká Gabriela (5.A), Skramušská Martina (5.C), Hyková Václava (4.C), Janatová Eva (1.B), Janošová Ivana (9.B), Kočová Naděžda (1.C), Komůrková Stěpánka (0.P(xxxx)), Krčmářová Romana (2.A), Miklovičová Jana (6.A), Kratochvílová Petra (5.B), Ondráčková Lucie (2.B), Raczová Oldřiška (3.B), Rybák Milan, Ryjáčková Miroslava (3.A), Schererová Karin, Urbanová Lucie (4.A), Vrabcová Lenka (3.C), Všetula Vadim

12:50-14:25

lék.

Hyková Václava

 

Školní výlet - Pernink

8.A, 8.B
Jelínek Michal (8.A), Vrtiška Jan (8.B)

 

Třídní výlet
Kemp Červený Hrádek u Jirkova

7.B
Glaserová Kamila (7.B), Skramušská Martina

 

N

Koutná Kamila

 
24.6.
(So)
 

 

N

Koutná Kamila

 

Třídní výlet
Kemp Červený Hrádek u Jirkova

7.B
Glaserová Kamila (7.B), Skramušská Martina

 

Reprezentace Ústeckého kraje

Rybák Milan

 
25.6.
(Ne)
 

 

N

Koutná Kamila

 

Reprezentace Ústeckého kraje

Rybák Milan

 
26.6.
(Po)
 

7:10- 8:45

lék.

Krčmářová Romana

7:10-13:35

TUČ ve svých třídách
časy podle plánu akcí tříd v kompetenci TUČ

 

8:00-11:45

Turistika směr Hněvín

5.A
Hebká Gabriela (5.A)

8:00-10:00

Dny s fyzikou
Amavet

5.C
Skramušská Martina (5.C)

8:00-12:00

Turistická vycházka Šibeník

4.A
Pokorná Marcela, Urbanová Lucie (4.A)

8:00-12:40

TUČ va svých třídách

0.P(xxxx), 1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
Becková Martina (9.A), Firmanová Lenka (7.A), Froňková Jana (8.C), Fuchsová Zuzana (1.A), Glaserová Kamila (7.B), Hasilová Dagmar (4.B), Hebká Gabriela (5.A), Skramušská Martina (5.C), Hyková Václava (4.C), Janatová Eva (1.B), Janošová Ivana (9.B), Jelínek Michal (8.A), Kočová Naděžda (1.C), Komůrková Stěpánka (0.P(xxxx)), Krčmářová Romana (2.A), Miklovičová Jana (6.A), Kratochvílová Petra (5.B), Ondráčková Lucie (2.B), Papoušková Irena (6.B), Raczová Oldřiška (3.B), Ryjáčková Miroslava (3.A), Schererová Karin (6.C), Urbanová Lucie (4.A), Vrtiška Jan (8.B), Vrabcová Lenka (3.C)

8:00-12:40

Turistická vycházka na Matyldu

9.A
Becková Martina (9.A)

8:00-13:35

Matylda

6.B, 6.C, 8.C
Froňková Jana (8.C), Papoušková Irena (6.B), Schererová Karin (6.C)

8:20-13:00

Lesopark Chomutov - třídní výlet

9.B
Janošová Ivana (9.B), Pluhařová Jana

9:00-11:00

OČR

Schejbalová Jana

10:00-12:00

Dny s fyzikou
Amavet

5.B
Kratochvílová Petra (5.B)

14:00-15:00

Slavnostní ukončení celoroční hry ŠD a ŠK
školní hřiště

Lhotáková Ivana

17:30-18:30

Komunitní plán MC Barborka

Lhotáková Ivana

 

Reprezentace Ústeckého kraje

Rybák Milan

 

N

Koutná Kamila

 
27.6.
(Út)
 

7:10- 7:50

Provozní porada všech pedagogických pracovníků.

 

7:10-13:35

TUČ ve svých třídách
časy podle plánu akcí tříd v kompetenci TUČ

 

7:10- 7:50

Provozní porada v jídelně
- rozloučení s odcházejícími kolegyněmi a kolegy

 

7:30-13:30

PRVNÍ POMOC - soutěž

Walterová Kateřina
Bienebergová B. (9.A), Faustová K. (9.B), Laštůvka M. (9.B), Peták R. (9.A)

7:45-13:30

Výlet Skanzen Zubrnice

3.B, 4.B
Vitvarová Marie, Hasilová Dagmar (4.B), Raczová Oldřiška (3.B)

8:00-12:00

Sportovní hrátky na Benediktu

4.A
Pokorná Marcela, Urbanová Lucie

8:00-14:00

Ekocentrum Podkrušnohorského zooparku v Chomutově

9.A
Becková Martina (9.A)

8:00-12:40

Vyhlášení soutěží SVČ
- 4 žáci

Schererová Karin

8:00-12:40

AQUADROM

6.A
Miklovičová Jana (6.A)

8:00-12:40

TUČ va svých třídách

0.P(xxxx), 1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
Becková Martina (9.A), Firmanová Lenka (7.A), Froňková Jana (8.C), Fuchsová Zuzana (1.A), Glaserová Kamila (7.B), Hasilová Dagmar (4.B), Hebká Gabriela (5.A), Skramušská Martina (5.C), Hyková Václava (4.C), Janatová Eva (1.B), Janošová Ivana (9.B), Jelínek Michal (8.A), Kočová Naděžda (1.C), Komůrková Stěpánka (0.P(xxxx)), Krčmářová Romana (2.A), Miklovičová Jana (6.A), Kratochvílová Petra (5.B), Ondráčková Lucie (2.B), Papoušková Irena (6.B), Raczová Oldřiška (3.B), Ryjáčková Miroslava (3.A), Schererová Karin (6.C), Urbanová Lucie (4.A), Vrtiška Jan (8.B), Vrabcová Lenka (3.C)

8:00-12:40

Benedikt - vyklízení

9.B
Janošová Ivana (9.B)

8:00-12:40

Aquadrom
- spolu se Zlatkou a Adélkou

0.P(xxxx)
Komůrková Stěpánka (0.P(xxxx)), Tomášková Zlata

8:00-14:15

Výlet do Strupčic

5.A
Hebká Gabriela (5.A)

12:00-14:00

lék.

Skramušská Martina

17:00-21:00

Posezení na konci školního roku s důchodci
- jídelna - všichni

 

 

Reprezentace Ústeckého kraje

Rybák Milan

 

TISK TK

 

 

N

Koutná Kamila

 
28.6.
(St)
 

7:10-13:35

TUČ ve svých třídách
časy podle plánu akcí tříd v kompetenci TUČ

 

7:15-14:00

Výlet pro oceněné žáky - LESNÁ
-2. stupeň - přírodovědný a vlastivědný program 50,-Kč/žák

Bažo Pavel, Jakubková Petra, Všetula Vadim

7:30-16:00

Výlet - Letiště Praha, Petřín

7.A, 7.B
Firmanová Lenka (7.A), Glaserová Kamila (7.B)

8:00-15:00

Školní výlet Lanové centrum Osek

8.C
Froňková Jana (8.C), Walterová Kateřina

8:00-12:40

Třídní sportovní zápolení na školním hřišti

9.A
Becková Martina (9.A)

8:00-12:40

Benedikt

6.B, 6.C, 8.A
Jelínek Michal (8.A), Papoušková Irena (6.B), Schererová Karin (6.C)

8:00-12:40

Benedikt.

6.A
Miklovičová Jana (6.A)

8:00-12:40

TUČ va svých třídách

0.P(xxxx), 1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
Becková Martina (9.A), Firmanová Lenka (7.A), Froňková Jana (8.C), Fuchsová Zuzana (1.A), Glaserová Kamila (7.B), Hasilová Dagmar (4.B), Hebká Gabriela (5.A), Skramušská Martina (5.C), Hyková Václava (4.C), Janatová Eva (1.B), Janošová Ivana (9.B), Jelínek Michal (8.A), Kočová Naděžda (1.C), Komůrková Stěpánka (0.P(xxxx)), Krčmářová Romana (2.A), Miklovičová Jana (6.A), Kratochvílová Petra (5.B), Ondráčková Lucie (2.B), Papoušková Irena (6.B), Raczová Oldřiška (3.B), Ryjáčková Miroslava (3.A), Schererová Karin (6.C), Urbanová Lucie (4.A), Vrtiška Jan (8.B), Vrabcová Lenka (3.C)

8:00-11:45

Turistická vycházka Benedikt

1.A, 1.B, 1.C
Fuchsová Zuzana (1.A), Janatová Eva (1.B), Kočová Naděžda (1.C)

8:00-11:45

Turistika směr Ressl

5.A
Hebká Gabriela (5.A)

8:00-12:00

Jungle arena

4.A, 4.B
Hasilová Dagmar (4.B), Pokorná Marcela, Urbanová Lucie (4.A)

8:00-12:40

Turistika směr Benedikt
- spolu se Zlatkou a Adélkou

0.P(xxxx)
Komůrková Stěpánka (0.P(xxxx)), Tomášková Zlata

8:00-11:45

Výlet - Hipodrom Most

4.C
Hyková Václava (4.C), Nekolová Anna

8:30-10:30

lék.

Lhotáková Ivana

10:00-12:15

MINIGOLF na mosteckém Aquadromu

5.B, 5.C
Skramušská Martina (5.C), Kratochvílová Petra (5.B)

14:00-15:00

Loučíme se v ŠD
- všechny vychovatelky

Csesznoková Simona, Lhotáková Ivana, Perglová Iveta, Rešová Alena, Schejbalová Jana

 

Reprezentace Ústeckého kraje

Rybák Milan

 

N

Koutná Kamila

 
29.6.
(Čt)
 

7:10-13:35

TUČ ve svých třídách
časy podle plánu akcí tříd v kompetenci TUČ

 

7:30-12:15

TŘÍDNÍ VÝLET DO ZOOPARKU V CHOMUTOVĚ

5.B, 5.C
Skramušská Martina (5.C), Kratochvílová Petra (5.B)

8:00-11:45

Turistika směr Hipodrom
- spolu se Zlatkou a Adélkou

0.P(xxxx)
Komůrková Stěpánka (0.P(xxxx))

8:00-10:00

lék.

Csesznoková Simona

8:00-12:40

Generální zkouška = Loučení s žáky 9. ročníků

9.A, 9.B
Becková Martina (9.A), Janošová Ivana (9.B)

8:00-12:40

TUČ va svých třídách

0.P(xxxx), 1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
Becková Martina (9.A), Firmanová Lenka (7.A), Froňková Jana (8.C), Fuchsová Zuzana (1.A), Glaserová Kamila (7.B), Hasilová Dagmar (4.B), Hebká Gabriela (5.A), Skramušská Martina (5.C), Hyková Václava (4.C), Janatová Eva (1.B), Janošová Ivana (9.B), Jelínek Michal (8.A), Kočová Naděžda (1.C), Komůrková Stěpánka (0.P(xxxx)), Krčmářová Romana (2.A), Miklovičová Jana (6.A), Kratochvílová Petra (5.B), Ondráčková Lucie (2.B), Papoušková Irena (6.B), Raczová Oldřiška (3.B), Ryjáčková Miroslava (3.A), Schererová Karin (6.C), Urbanová Lucie (4.A), Vrtiška Jan (8.B), Vrabcová Lenka (3.C)

8:00-11:45

Sportovní dopoledne na Aquadromu

5.A
Hebká Gabriela (5.A)

16:00-17:00

Rozloučení s žáky 9.tříd
- hlavní chodba

9.A, 9.B
Becková Martina, Froňková Jana, Jakubková Petra, Janošová Ivana, Miklovičová Jana

 

N

Koutná Kamila

 
30.6.
(Pá)
 

7:10-13:35

TUČ ve svých třídách
časy podle plánu akcí tříd v kompetenci TUČ

 

8:00- 8:45

Konec školního roku, rozdání vysvědčeení - TUČ

 

8:00- 8:45

TUČ ve sdvých třídách

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
Becková Martina (9.A), Firmanová Lenka (7.A), Froňková Jana (8.C), Fuchsová Zuzana (1.A), Glaserová Kamila (7.B), Hasilová Dagmar (4.B), Hebká Gabriela (5.A), Skramušská Martina (5.C), Hyková Václava (4.C), Janatová Eva (1.B), Janošová Ivana (9.B), Jelínek Michal (8.A), Kočová Naděžda (1.C), Krčmářová Romana (2.A), Miklovičová Jana (6.A), Kratochvílová Petra (5.B), Ondráčková Lucie (2.B), Papoušková Irena (6.B), Raczová Oldřiška (3.B), Ryjáčková Miroslava (3.A), Schererová Karin (6.C), Urbanová Lucie (4.A), Vrtiška Jan (8.B), Vrabcová Lenka (3.C)

 

N

Koutná Kamila

27.6.2017 (10:13)

Zpracováno v systému Bakaláři